A starosta: concise answers to topical questions

The material covers such issues as starosta’s status and powers, the procedure of starosta’s appointment confirmation, the territory of starosta’s competence, service in the local self-government bodies, starosta requirements.

17.11.2020 - 09:15 | Views: 98085
A starosta: concise answers to topical questions

Tags:

starosta legal counselling

Source:

Share the news:

Comments:
Default image
Василь
17.11.2020 - 10:45
Доброго дня. Чи можу я,військовослужбовець за контрактом ,бути призначеним старостою з залишенням на військовій службі? Чи треба звільнятись?Дякую.
Відповісти
Default image
Тетяна
17.11.2020 - 12:29
Коли людина обрана депутатом ОТГ, а має намір стати старостою, коли він повинен відмовитись від представницького мандата.
Відповісти
Profilepic
Роман Малиновський
17.11.2020 - 12:33
В частині 1 статті 10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», поняття «Прийняття на службу в органи місцевого самоврядування» застосовується і до посади староста, яка затверджується відповідною радою. Частиною 2 статті 10 ЗУ «Про службу в органах місцевого самоврядування», встановлено, проведення конкурсу, ВИПРОБУВАННЯ та стажування при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування здійснюється в порядку, визначеному законодавством України про державну службу. Якщо до осіб які затверджуються на посаду «Староста» застосувати ВИПРОБУВАНЯ, про що як в положенні про старосту, так і в посадовій інструкції прописати, що за рішенням ради може встановлюватися ВИПРОБУВАННЯ в порядку визначеному законодавством України про державну службу. Чи є якійсь обмеження щодо цього?
Відповісти
Default image
Тетяна
17.11.2020 - 15:41
Чи є вікові обмеження на посаду старости ?
Відповісти
Default image
Віктор
19.11.2020 - 09:01
Доброго дня? До призначення на посаду старости я працював вчителем і мав першу катугорію, чи прирівнюється категорія вчителя до рангу посадової особи місцевого самоврядуванн?
Відповісти
Default image
Наталія
20.11.2020 - 12:38
Доброго дня! На яких умовах може працювати священник, обраний на посаду старости?
Відповісти
Profilepic
Елена Авдюшкина
22.12.2020 - 22:18
Zroj ls.xbq ltgenfn slt yf cnfhjcne? rjkb dsy crkflf' ltgenfncmrs gjdyjdf;tyyz lj pfndthl;tyyz yf gjcfls cnfhjcnb xb gsckz&
Відповісти
Profilepic
Елена Авдюшкина
22.12.2020 - 22:20
Діючий депутат має намір стати старостою. Коли він складає депутатські повноваження , до затвердження його на посаду старости чи після на тій же сесії, що затверджували старостою?
Відповісти