20 вересня 2024
Децентралізація
Переглядів: 599

Доброго дня. Надайте будь-ласка роз'яснення з 01.01.2021 року селищні ради які перебувають в стані реорганізації, а також комунальні установи які переходять у власність громади їм припиняється постачання енергоносіїв, постачальники хочуть виставляти тариф останньої надії який є врази вищим, провести тендер не є можливим оскільки це потребує часу ! як врегулювати дану ситуацію ? та хто зараз вправі провести платежі для належного функціонування місцевого самоврядування ? дана ситуація стосується і органу освіти, первинної та вторинної медицини.

На період організації нового тендеру рада-правонаступник може продовжити існуючі договори, укладені радами, що припиняються. Також рада-правонаступник зобов’язана передбачити фінансування для забезпечення потреб відповідних комунальних закладів чи установ, правонаступником яких стала відповідна укрупнена територіальна громада в силу закону. Будь-які інші рішення у описаних випадках будуть неправомірними. Нагадуємо, що відповідно до ч. 6 ст. 41 ЗУ «Про публічні закупівлі» дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 % суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку.

Чи потрібно при цьому вказувати у системі інформацію про зміну правонаступника ми писали у відповіді на запитання № 4345.

Поділитися: