Лозівська міська рада підтримала рішення про утворення Лозівської об’єднаної територіальної громади. До міста обласного значення приєднуються 10 сусідніх громад: Панютинська селищна рада і ще 9 сільських рад Лозівського району.
Загальна чисельність населення ОТГ складає 74 250 осіб. Це одна з найбільших ОТГ в Україні.
«Громада має великий промисловий потенціал, бо в місті працюють багато підприємств. А тепер вона матиме ще й потенціал сільськогосподарський. У поєднанні з можливостями, які дає децентралізація по додатковим податкам і зборам, спільному управлінню майном і землею, це буде новим поштовхом у розвитку цієї території», - зазначив у коментарі «Децентралізації» Сергій Чернов, голова Харківської обласної ради, Президент Асоціації районних та обласних рад.
Лозівський міський голова Сергій Зеленський впевнений, що навколо міста формується основа для створення єдиної громади Лозівщини, яка за перспективним планом охопить увесь район і налічуватиме 93,5 тисячі населення. «Громади нашого району скористалися законом про приєднання громад до міст обласного значення, прийняли рішення і звернулися до нас з ініціативою. Ми, звісно, не відмовили і об’єднуємося, щоб працювати разом», - сказав він.
Теги:
створення спроможних громад приєднання
Область:
Харківська областьДжерело:
Прес-центр ініціативи «Децентралізація»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...