13-16 липня на Черкащині пройде безпрецедентна акція у підтримку реформи децентралізації – «Ударимо велопробігом по розрізненості сіл!». Ініціатором велопробігу, що пройде селами Катеринопільського району, є фронтмен гурту «Вперше чую», відомий байкер Григорій Вагапов. Саме він очолює ініціативну групу громадськості за створення Катеринопільської громади.
«Ми плануємо заїхати у кожне село, зустрітися із людьми, поговорити з ними про реформу, побачити можливості та перспективи цих сіл, їх унікальність, здатність привабити гостей, партнерів, інвесторів, – констатує Григорій Вагапов. – У цю веломандрівку із нами відправляється і селищний голова селища Катеринопіль Іван Гегедош. Аби всі місцеві лідери були такі готові до сприйняття нового, ми мали б значно більше шансів покращити наше життя за рахунок новацій та реформ… На Катеринопільщині уже є дві об’єднані громади – ми завітаємо також до них, щоб на власні очі побачити, яким стало життя людей після реформування. Про їх досвід ми також розповідатимемо людям, які живуть у поки що не об’єднаних селах – оскільки саме невідоме і незрозуміле і може викликати острах. Ми хочемо розвіяти всі міфи. Наступним кроком після такої акції плануємо проведення громадських слухань із приводу того, якою має бути наша майбутня громада».
Теги:
Область:
Черкаська областьДжерело:
Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...