У новому випуску проекту Новопсковська, Бузька та Печеніжинська об’єднані громади боролися за квиток до фіналу.
На телеканалі «1+1» пройшов півфінал соціального бізнесово-розважального проекту «Громада на мільйон», створеного спільно з програмою підтримки децентралізації в Україні Агентства США з міжнародного розвитку USAID-DOBRE.
За шанс потрапити до фіналу та поборотися за 1 мільйон гривень інвестицій від фонду WHISEF змагалися три об’єднані територіальні громади: Новопсковська, Бузька та Печеніжинська. Вони мали заключне бізнес-завдання від інвестора та ведучої проекту Ірини Озимок, в рамках якого їм необхідно було визначити, якого спеціаліста не вистачає громаді, та заохотити його і надалі працювати в ОТГ.
Так, Бузька громада зупинила свій вибір на лікареві-стоматологу, послуг якого потребують жителі регіону. Печеніжинська ОТГ залучила фахівця з іноземних мов, який допоможе у розвитку бізнесу. Новопсковська громада обрала спеціаліста зі створення ОСББ, який покращить благоустрій регіону.
Фахівець, якого обрала кожна громада-учасниця, провів з представниками громади одну добу, після чого вирішував, залишатися чи ні. Громада, яка не змогла залучити цінні кадри, залишила проект та перегони за інвестиційний транш.
Які громади йдуть до фіналу проекту, а хто залишив проект - у шостому випуску програми «Громада на мільйон»:
Відео:
Теги:
Область:
Волинська область Івано-Франківська область Луганська область Миколаївська область Тернопільська областьГромади:
Печеніжинська селищна об’єднана територіальна громада Скала-Подільська селищна об’єднана територіальна громада Княгининівська сільська об’єднана територіальна громада Бузька сільська об’єднана територіальна громада Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада Скала-Подільська територіальна громада Бузька територіальна громада Казанківська територіальна громадаДжерело:
Телеканал «1+1»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...