У неділю 4 лютого на телеканалі «1+1» вийшов другий випуск соціального бізнесово-розважального проекту «Громада на мільйон», в якому вперше у форматі реаліті дізнаються про процес децентралізації в Україні.
Проект створено спільно з програмою підтримки децентралізації в Україні Агентства США з міжнародного розвитку “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE).
У реаліті 5 з 665 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) змагаються за 1 мільйон гривень від фонду WHISEF, які зможуть використати на власний розвиток. У кожному випуску громади-учасники отримують завдання від ведучих та інвесторів Ірини Озимок і Дмитра Огньова, за виконання яких отримують віртуальні кошти та наближаються до головного призу.
У другому випуску програми громади отримали нове завдання, в рамках якого повинні були за 48 годин реалізувати соціальну ініціативу та здійснити мрію однієї української родини.
Що з цього вийшло, дивіться:
Відео:
Теги:
Область:
Волинська область Івано-Франківська область Луганська область Миколаївська область Тернопільська областьГромади:
Скала-Подільська селищна об’єднана територіальна громада Печеніжинська селищна об’єднана територіальна громада Княгининівська сільська об’єднана територіальна громада Новопсковська селищна об’єднана територіальна громада Бузька сільська об’єднана територіальна громада Скала-Подільська територіальна громада Бузька територіальна громада Казанківська територіальна громадаДжерело:
Програма DOBRE
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...