На Рівненщині у Підзамчівському старостинському окрузі Радивилівської об’єднаної територіальної громади у приміщенні колишньої сільської ради урочисто відкрили сучасну спортивну тренажерну залу.
Участь у церемонії відкриття взяли голова Радивилівської ОТГ Микола Карапетян, народний депутат України Олександр Дехтярчук, спонсори та благодійники.
Сьогодні ми відкриватимемо об’єкт, який я пообіцяв зробити ще на початку своєї нинішньої каденції, - зазначив Микола Карапетян. - Ми зробили тут капітальний ремонт, закупили тренажерного обладнання на досить солідну суму. Зробили все, щоб ваші дітки мали змогу тут займатися спортом. Я дуже вдячний усім, хто допоміг нам у цій добрій справі. Хотілося б, щоб цей нововідкритий зал був постійно заповненим дітьми і дорослими. Тут формуватиметься здорове майбутнє нашої батьківщини, наша здорова нація.
Загалом обладнання спортивного тренажерного залу обійшлося в суму близько 150 тисяч гривень. З них майже 90 тисяч міська рада вклала в ремонт приміщення, а 60 тисяч було вкладено меценатами в закупівлю спортивного устаткування. Зокрема закуплено: магнітний орбітрек, фітнес-центр, гімнастичні стінки, атлетична лавка та штанга, тренажер для розвитку м’язів рук та ніг, комбінована лавка для пресу, стіл для настільного тенісу.
У свою чергу Олександр Дехтярчук наголосив, що з п’яти кращих за темпами розвитку в Рівненській області громад, за результатами аналізу Кабінету Міністрів, три – на території Дубенського виборчого округу – Радивилівська, Крупецька та Привільненська. Вони демонструють динаміку розвитку та позитив в усіх напрямках.
Голова Радивилівської ОТГ дав доручення вже найближчим часом знайти спеціаліста, який опікуватиметься встановленим тут спортивним інвентарем, надаватиме рекомендації всім бажаючим оздоровитися.
Приєднані зображення:
Область:
Рівненська областьГромади:
Радивилівська територіальна громадаДжерело:
Рівненський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...