Село на Буковині отримало власний бренд

Село Червона Діброва, що у Глибоцькому районі Чернівецької області, отримало власний бренд. Населений пункт став переможцем всеукраїнського соціального проекту Brandville. Його фахівці і допомогли розробити логотип села, що допоможе йому стати цікавим як для мешканців, так і для туристів.

– Ми хочемо зробити таку фішку – старенькі будиночки, яких у селі є багато, перетворити на екосадиби, куди можна приїхати, відірватися від асфальту, міської суєти і побути просто у тиші, наодинці із собою, – розповідає про плани староста Червоної Діброви Володимир Чоботарь.

Село Червона Діброва налічує приблизно 700 жителів, воно знаходиться в 15 кілометрах від обласного центру міста Чернівці, на берегах невеликої річки Дереглуй. Входить до складу Глибоцької ОТГ.

Село Червона Діброва розташоване на горбистій місцевості, за територією воно досить велике і має багато вільних земель які вкриті лісами, а також пасовищами де ростуть різноманітні квіти, що робить село надзвичайно красивим та привабливим для туристів які часто його відвідують, саме через це його ще називають «Буковинська Швейцарія» .

Гордістю села є знаменита не тільки по Україні а й за кордоном «Червонодібровська Січ». Засновниками якої є Валерій Чоботарь та Валерій Одайський. На теренах Січі проводяться спортивно-оздоровчі дитячі табори, тут є діюча Церква в якій проводиться Богослужіння і куди в будь який час можна прийти і просто побути на одинці з собою.

На території села є НВК де навчається близько сотні дітей. Червонодібровська НВК бере активну участь в спортивних заходах, та часто є лідером в різних видах спорту.

У селі є три церкві: Церква Святої Покрови(яка знаходиться на Червонодібровській Січі), Дмитріївська церква(одна з найстаріших церков області) та Церква християн віри євангельської пятидесятницької.
Також село славиться такими визначними місцями як «Слов’янське городище» де було слов’янське поселення в кінці 9-10 століттня, на місці якого знімалися епізоди до кінофільму Ольги Кобилянської «Земля». А також чотирьохсот літній дуб біля якого знімався кінофільм «Айвенго».

Ця місцевість вперше згадується у 1497 року у зв’язку із битвою поляків під керівництвом короля Яна-Ольбрахта з військами молдавського господаря Штефана ІІІ Великого, під час якої поляки зазнали величезної поразки. За легендою після перемоги Штефан Великий наказав запрягти в плуги двадцять тисяч полонених поляків і на залитій кров’ю території спахати землю і посадити дубовий ліс, який і отримав назву Червона Діброва.

20.11.2017 - 13:42 | Переглядів: 19251
Село на Буковині отримало власний бренд

Відео:

Приєднані зображення:

Область:

Чернівецька область

Громади:

Глибоцька територіальна громада

Джерело:

Новини. Чернівці. Коментарі. - інформаційний сайт

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

25 липня 2024

«Телефонували голові, щоби подякувати, а не жалітися». Як у Решетилівській громаді відремонтували шкільне укриття

«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...

Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...

24 липня 2024

Рава-Руська та Великий Бичків знаходять неординарні рішення завдяки міжмуніципальному співробітництву

Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...

19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...

23 липня 2024

Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади

Як створити нові робочі місця і розвивати...

Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...

22 липня 2024

У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів

У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...

Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...