25 жовтня у центрі об'єднаної громади - селищі Нові Стрілища, що на Львівщині, відкрився ЦНАП, участь у модернізації якого взяли українські та шведські експерти. Центр надаватиме 59 адміністративних послуг, найнеобхідніших для мешканців громади.
Допомогу в розробці та впровадженні нової функціональної моделі ЦНАП, оснащенні центру меблями та сучасною технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням громаді надала Програма «U-LEAD з Європою».
У ЦНАП Новострілищанської ОТГ постійно працюватимуть 3 спеціалісти, які пройшли навчання з підвищення кваліфікації, спеціально розроблене для жителів ОТГ експертами Програми. Плата за надані послуги буде надходити до бюджету громади.
Марія Горностай, керівник команди в Україні проекту по покращенню якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою»: «Майже 3 000 мешканців Новострілищанської об’єднаної громади отримали зручний та якісний доступ до адмінпослуг. Впроваджена модель ЦНАП є гнучкою, оптимальною для невеликої громади та максимально адаптованою до її потреб. Новий центр дає можливість жителям громади оформлювати найбільш затребувані послуги в Нових Стрілищах, а не в Жидачеві, що за 35 км від центру ОТГ».
Галина Козяр, голова Новострілищанської селищної ради, подякувала Програмі «U-LEAD з Європою» за вагомий внесок у відкриття ЦНАП та додала: «Відкриття ЦНАП робить життя наших мешканців значно простіше та комфортніше. Сподіваємося, що жителі громади відчують покращення та переконаються в новому рівні державного сервісу вже найближчим часом».
Напередодні відкриття ЦНАП були проведені заходи з інформування жителів громади про особливості роботи ЦНАП, його переваги, права та обов’язки працівників ЦНАП та споживачів послуг. ЦНАП створений за європейськими стандартами та доступний для людей з інвалідністю. В приміщенні обладнаний дитячий куточок.
Нагадаємо, що до кінця 2017 року в рамках напряму з покращення якості місцевих послуг Програми «U-LEAD з Європою» заплановане відкриття 26 ЦНАП в ОТГ України.
Найкращі практики створення та покращення якості надання адміністративних послуг в ОТГ, які зараз напрацьовуються та впроваджуються в 26 громадах пілотної фази, будуть застосовані до всіх ЦНАП, що відкриються чи покращать роботу в рамках наступної фази Програми. Це приблизно 600 Центрів до кінця 2020 року.
Приєднані зображення:
Теги:
U-LEAD адміністративні послуги
Область:
Львівська областьГромади:
Бібрська територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...