В Одесі обмінюються досвідом «Застосування інструментів ґендерного аналізу та ґендерних підходів в діяльності органів місцевого самоврядування»

25-26 травня 2017 року у м. Одеса проходить семінар з обміну досвідом «Застосування інструментів ґендерного аналізу та ґендерних підходів в діяльності органів місцевого самоврядування України», організований в рамках шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» (реалізується шведським урядовим агентством Академією Фольке Бернадотта та фінансується шведським агентством з міжнародної співпраці Sida).

Семінар організовано у співпраці із Асоціацією малих міст України для міст-партнерів проекту з Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Львівської, Харківської, Полтавської, Дніпропетровської та Запорізької областей.

Метою заходу є обговорити застосування інструментів ґендерного аналізу, особливості збору даних по містах для розробки ефективних моделей забезпечення ґендерної рівності при реалізації владних повноважень. На семінарі присутні представники інших проектів, котрі зацікавлені чи активно працюють в сфері подібних розробок (Sida/SKL «Підтримка децентралізації в Україні», Sida Гендерно-орієнтоване бюджетуванння, а також представлені результати досліджень проекту Ради Європи «Децентралізація та територіальна консолідація в Україні»). Також, у семінарі активну участь беруть інші партнери проекту – Соціологічна агенція «ФАМА» та Національний університет «Києво-Могилянська академія». Також, присутні представники місцевого самоврядування, зокрема, об’єднаних територіальних громад, котрі опікуються питаннями забезпечення рівного доступу до прийняття рішень на місцевому рівні.

Представник бенефіціару проекту, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Лілія Попова ознайомила присутніх з поточним станом реалізації децентралізаційних завдань та наступними кроками реформування місцевого самоврядування в Україні, а також відзначила важливість питання ґендерної рівності на рівні як місцевої, так і національної політики.

Міська голова Дунаєвецької об’єднаної громади Веліна Заяць поділилася досвідом громади у сфері ґендерних підходів в діяльності міської ради, яку вона очолює. 

25.05.2017 - 17:10 | Переглядів: 9551

Приєднані зображення:

Теги:

Лілія Попова

Область:

Одеська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

19 вересня 2024

Парламент ухвалив рішення про перейменування 10 міст 4 районів та більше 300 сіл та селищ в Україні

Парламент ухвалив рішення про перейменування 10...

19 вересня 2024 року Верховна Рада України ухвалила Постанову про перейменування окремих населених пунктів та районів...

19 вересня 2024

Вакансія. Експерт(ка) з міжнародної діяльності Всеукраїнської асоціації ОТГ

Вакансія. Експерт(ка) з міжнародної діяльності...

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад оголошує конкурс на вакантну посаду експерта(ки) з...

19 вересня 2024

Вакансії! Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує до команди виконавчого офісу

Вакансії! Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує...

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад оголосила конкурс на вакантні...

18 вересня 2024

Закон про відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні – експертний коментар

Закон про відновлення середньострокового...

18 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо...