Усі об`єднані територіальні громади Тернопільщини повинні розробити стратегічні плани розвитку своїх територій.
Про це заявив заступник голови обласної державної адміністрації Олег Валов в ефірі програми «Що робити?».
«Ми розуміємо, що це зробити просто необхідно. Кожен голова громади повинен оцінити переваги та недоліки, які є на тій чи іншій території. Відтак варто обрати пріоритети і посилено працювати саме у цих напрямках. Наприклад, хтось має кар`єри, десь є потужні підприємства, десь варто розвивати соціальну сферу тощо», - констатував Олег Валов.
Загалом, на думку заступника голови обласної державної адміністрації, перед головами громад області наразі є комплекс господарських проблем, які потребують фахового підходу і негайного розв`язання.
«Одна з проблем, на якій я постійно наголошую під час зустрічей з головами громад, - це проведення повної інвентаризації всього майна, яке є на території громади. Добрий господар знає, що є на його території, в якому воно стані. На жаль, в багатьох громадах цього досі не зроблено. Це ті самі огорожі, знаки, навіть тротуарна плитка тощо. Не менш важлива проблема у громадах – утилізація твердих побутових відходів. Однак навіть з цієї проблеми можемо мати позитив – це створення додаткових робочих місць на підприємствах, які б переробляли відходи, надходження до бюджетів. Крім того, я думаю, щоб вирішити «сміттєву» проблему, варто скоординувати зусилля кількох громад. Тоді це менші витрати», - зауважив Олег Валов. Переглянути відео можно ТУТ
Відео:
Область:
Тернопільська областьДжерело:
Сайт Тернопільської ОДА
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...