Великокучурівська об'єднана територіальна громада налічує 14,263 тис. населення. Новообраний голова та місцева рада набули повноваження після місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня 2015 року. У громаду об’єдналося 3 сільські ради – Великокучурівська, Снячівська та Тисовецька.
У 2016 році громада отримала державну субвенцію на розвиток інфраструктури у розмірі 7 696, 7 тис. грн. За ці кошти вдалося здійснити капітальний ремонт вулиць Т. Шевченка, В. Бузенка у селі Великий Кучурів, вул. 28 червня села Тисовець, вул. Головної сіл Снячів та Глибочок, приміщення Тисовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Також відповідні кошти були спрямовані на реконструкцію адміністративної будівлі у селі Великий Кучурів.
За власні кошти громади вдалося здійснити капітальний ремонт амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Великій Кучурів, поточний ремонт будинків культури сіл Тисовець та Снячів. Також частково проведено заміну ламп вуличного освітлення на економічні LED-лампи.
Окрім того, за відповідні кошти у минулому році проведено ремонт приміщень спортивного та актового залів у загальноосвітніх навчальних закладів сіл Великий Кучурів та Снячів. Частково оновлено комп'ютерну техніку Великокучурівської ЗОШ для класів інформатики.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...