Кочегар Леонід Петренко в сорочці і чистих штанах підкидає дрова в грубку нової котельні. Збудували її 10 грудня цього року. На нову котельню, що опалює Центр адміністративних послуг і Будинок культури, витратили понад півтора мільйони гривень. Цьогоріч збираються також відремонтувати і Будинок культури. На це закладено понад сімсот тисяч гривень. У ній поки що з новинок – сучасні батареї і так звані теплодуви, та вже за кілька місяців тут відремонтують стіни та поставлять нові стільці.
«Ми робитимемо це для нашої молоді і дітей, — вихваляється пан Кучма. – Тут буде внутрішній теплий туалет, сучасна конференц-зала, бібліотека з новою комп’ютерною технікою. Щоб молоді було цікаво жити в нашій територіальній громаді». До Кіптівської ОТГ нині запрошують молоді сім’ї. Їм одразу надають житло та працевлаштовують. А за народження малюка в бюджеті закладена одноразова допомога в розмірі 20 тисяч гривень на дитину.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...