З формуванням в Україні об’єднаних територіальних громад та децентралізації владних повноважень, зокрема у сфері надання адміністративних послуг, виникає потреба у розбудові мережі центрів надання адмінпослуг. Саме створення такого центру на рівні Печеніжинської об’єднаної територіальної громади максимально наближує адмінпослуги до громадян і в них не буде потреби їхати до району чи області для отримання таких послуг.
Завдяки відкриттю нового ЦНАПУ мешканці 8-х сіл та селища Печеніжинської об’єднаної громади, що на Івано-Франківщині, а це близько 19 тисяч жителів, зможуть швидко отримувати адміністративні послуги в новому сучасному приміщенні. Спочатку це 41 послуга, а з часом їх перелік має зростати.
«Відкриття ЦНАПу у відремонтованому і належно оснащеному приміщенні є здобутком Печеніжинської ОТГ, яка докладає максимум зусиль задля наближення адміністративних послуг до людей», - підкреслив у своєму виступі заступник голови, керівник апарату обласної державної адміністрації Валерій Крецул.
На думку керівника Івано-Франківського обласного Офісу реформ Руслана Панасюка «З відкриттям ЦНАПу Печеніжинська ОТТ стала на крок ближче до європейських стандартів і може слугувати прикладом не тільки для громад Прикарпаття, а й усієї України щодо якісної організації надання послуг».
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...