Нещодавно стартував новий проєкт «Ефективні комунікації в територіальних громадах та областях», який за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» реалізовує ГО «Комунікації для змін».
У межах Проєкту комунікаційні експертки громадської організації проведуть навчання для 81 організації-партнерки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Чернігівській, Харківській, Миколаївській, Одеській, Рівненській, Сумській, Закарпатській та Житомирській областях. Участь у Проєкті візьмуть представники 8 обласних військових адміністрацій та 73 територіальних громад.
Навчальна програма буде спрямована на керівників ОМС та ОВА, їхніх заступників та фахівців з комунікацій. Курс охоплюватиме теми стратегічних та цифрових комунікацій, навички ефективної співпраці із ЗМІ та публічних виступів, комунікації під час кризових ситуацій. Учасники також отримають практичні посібники з найбільш актуальних тем.
Здобуті знання допоможуть сільським, селищним та міським головам покращити свої навички спілкування як із мешканцями громад, так і з партнерами на місцевому та регіональному рівні. А також використовувати сучасні та ефективні комунікаційні інструменти для посилення прозорості, підзвітності та довіри між жителями та владою.
Тетяна Ющенко, головний спеціаліст організаційного відділу міської ради Бобровицької міської територіальної громади Чернігівської області, зазначила:
«Отримувати нові знання завжди корисно, адже вдосконаленню немає меж. Для нас дуже актуальним є навчання з кризових комунікацій, бо кількість кризових ситуацій наразі збільшилася у зв’язку зі складним періодом, який проживає країна. Загалом участь у проєкті дозволить нам отримати необхідні теоретичні й практичні навички і досвід для налагодження та удосконалення ефективної комунікації в громаді».
Олена Лобова, голова правління ГО «Комунікації для змін», сказала:
«Комунікація – життєдайна управлінська функція. Від ефективності комунікації залежить успішність будь-яких змін у громадах та динаміка їхнього розвитку. Комунікацією не можна замінити дії або компенсувати бездіяльність, проте саме від комунікації залежить рівень підтримки та довіри до проєктів, які ініціює керівництво громади. Наші тренінги та консультації допоможуть громадам вирішити свої поточні завдання найбільш екологічним та ефективним способом завдяки якісній комунікації, а також «наростити м'язи» у питаннях комунікацій для подальшої самостійної робити».
22 січня 2025
Відбулося перше засідання Координаційного...
У рамках центру також створено три основні робочі групи. Протягом засідання Віце-прем’єр-міністр з відновлення...
22 січня 2025
5 днів до завершення прийому заявок на партнерство по напряму «Відновлення на місцевому рівні»
5 днів до завершення прийому заявок на...
До 27 січня (включно) триває прийом заявок на партнерство зі шведсько-українською Програмою Polaris за напрямком...
22 січня 2025
Миттєвого переформатування громад не буде. Народний депутат закликав не сіяти паніку
Миттєвого переформатування громад не буде....
Народний депутат, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України...
22 січня 2025
Субвенція для професійного розвитку вчителів НУШ: ключові деталі
Субвенція для професійного розвитку вчителів...
У 2025 році на підвищення кваліфікації вчителів «Нової української школи» виділили 150 млн грн....