22 червня 2024
Децентралізація
Вакансія: Координатор(ка) з організації заходів і логістики

Шведська Програма підтримки реформ децентралізації та відновлення в Україні, 2024-2028 рр.

Про SALAR International та її діяльність в Україні

SALAR International є дочірньою організацією Шведської асоціації місцевих органів влади та регіонів (SALAR), яка представляє всі 290 муніципалітетів та 21 регіон Швеції. Як міжнародна філія SALAR, ми працюємо на глобальному рівні для підтримки місцевої демократії та належного врядування в країнах, що розвиваються, та країнах з перехідною економікою. Наш досвід охоплює такі сфери, як розбудова спроможності муніципального управління та надання послуг, планування місцевого та регіонального розвитку, підтримка асоціацій органів місцевого самоврядування, політика децентралізації та європейська інтеграція. Географічно проєкти SALAR International охоплюють країни Східної Європи, Кавказу, Близького Сходу та Африки.

SALAR International працює в Україні з 2014 року, надаючи підтримку процесу децентралізації через три основні ініціативи, спрямовані на розбудову надійної багаторівневої системи управління, підвищення доступності та якості послуг на місцевому рівні, а також посилення міжнародного співробітництва між муніципалітетами України та ЄС. Після повномасштабного вторгнення SALAR International долучилася до кризової підтримки українських громад, надаючи їм матеріальну допомогу.

Опис контексту

SALAR International завершила свої поточні проєкти в Україні (DSP та PROSTO), які були розпочаті ще до повномасштабного вторгнення. Для реагування на мінливі потреби українських муніципалітетів і національних суб'єктів у воєнний час було започатковано нову багаторівневу програму, яка фінансуватиметься Шведським агентством з питань міжнародного розвитку та співробітництва (Sida).

SALAR International наразі перебуває на етапі підготовки нової Програми, початок реалізації заплановано на липень або серпень 2024 року. Програма розрахована на чотири роки, але поки діяльність запланована на перші 24 місяці.

Програма спрямована як на короткострокову, так і на довгострокову роботу, фокусуючись на вирішенні потреб системи багаторівневого врядування в Україні, паралельно посилюючи спроможність громад надавати публічні послуги, та безпосередню участь громад у процесах відновлення та відбудови, відповідно до вимог вступу до ЄС.

Програма складатиметься з двох компонентів: один буде фокусуватися на полісі та співпраці з національними суб'єктами, інший надаватиме безпосередню підтримку громадам. Крім того, Програма охоплюватиме п'ять тематичних напрямків: освіту, фіскальну децентралізацію та бюджетування, надання адміністративних послуг, відновлення під керівництвом місцевих органів влади, а також міжнародне співробітництво громад.

Програма надаватиме матеріальну підтримку для кризових потреб громад і координуватиме з іншими міжнародними суб'єктами фінансування реалізації планів відновлення.

Організаційна структура

Програма є спільною шведсько-українською ініціативою з управлінськими структурами в Стокгольмі та Києві. Це сприяє горизонтальній організаційній структурі, що передбачає високий рівень автономії та відповідальності залучених експертів, а також активну участь та рівень причетності місцевих партнерів, таких як зацікавлені сторони на національному рівні та громади України.

Очікується, що понад 50 осіб працюватимуть в Україні на повний робочий день у різних тематичних командах і спільних відділах. Офіс Програми знаходиться у Києві, але Програма працюватиме в усіх регіонах, що контролюються Урядом України.

Опис ролі

Координатор(ка) з логістики та організації заходів входить до адміністративно-логістичного відділу. Координатор(ка) працюватиме у тісній співпраці з тематичними командами для забезпечення належної логістики, організації заходів та поїздок. Координатор(ка) з логістики та організації заходів спілкуватиметься з різними підрядниками, членами команди та учасниками заходів з метою сприяння оптимальній логістиці та ефективному і своєчасному управлінню заходами різних форматів.

Очікується, що близько 25 експертів будуть часто подорожувати Україною. Різноманітні заходи, такі як круглі столи, семінари, тренінги та конференції, будуть організовуватися як у великих містах України, так і в малих громадах.

Програма залучить логістичну компанію для підтримки організації заходів та поїздок. Однак координатор(ка) несе відповідальність за налагодження ефективної співпраці з цією компанією та механізмів контролю її діяльності та інших підрядників.

Оцінка заявок та відбір

Надсилайте ваші пропозиції з резюме обсягом не більше 3 сторінок та супровідним листом не більше 1 сторінки за адресою: ukraine@salarinternational.se. Будь ласка, зазначте у темі листа, «Координатор(ка) з організації заходів і логістики». Співбесіди будуть проводитися регулярно, залежно від отриманих заявок. Лише відібрані кандидати отримають відповідь електронною поштою після завершення рекрутингу.

В разі запитань чи уточнень, будь ласка, звертайтесь за адресою: ukraine@salarinternational.se. Персональна інформація, надана заявником у процесі відбору, буде оброблятися SALAR International.

Будь ласка, ознайомтеся з детальним описом вакансії за посиланням.

Реченець подачі заявок: 16 червня 2024 року

Приєднані файли:
Переглядів: 302
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: вакансія
Читайте також: