03 березня 2024
Logo slogan
12 лютого - вебінар DECIDE "Особливості проведення громадського обговорення при оптимізації мережі закладів освіти"
12 лютого - вебінар DECIDE "Особливості проведення громадського обговорення при оптимізації мережі закладів освіти"

12 лютого 2024 року швейцарсько-український проєкт DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» проведе вебінар на тему: «Особливості проведення громадського обговорення при оптимізації мережі закладів освіти». Реєстрація відкрита!


На вебінарі з Сергієм Яцковським, національним експертом проєкту DECIDE, плануємо обговорити:

  • критичні аспекти і методи ефективного залучення громадськості до процесів прийняття рішень;
  • кращі практики;
  • юридичні рамки та стратегії комунікації, що забезпечують прозорість та врахування думки громади в процесах, які впливають на майбутнє освітнього середовища.

Запис вебінару, як і всі інші, буде доступним на YouTube-каналі DECIDE, а матеріали до нього – на сайті кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я».

Є запитання? Залишайте їх у реєстраційній формі ось тут: bit.ly/4bn2uRY

Дата і час: 12 лютого 2024 року, 14:00.

Спікер: Сергій Яцковський, національний експерт з місцевого самоврядування проєкту DECIDE

Важливо! Реєстрація на вебінар є обов'язковою. Вказуйте коректну електронну адресу, адже посилання буде надіслано напередодні заходу саме на цю адресу. Просимо також перевіряти розділи «Спам» та «Реклама», адже часом листи потрапляють саме туди. Також звертаємо увагу, що посилання на зустріч проєкт зазвичай надсилає за годину до проведення.


Вебінар є частиною кампанії «Освіта у нових громадах від А до Я». Мета кампанії – допомогти головам і управлінцям освітою новоутворених та реорганізованих громад розвинути ефективну систему управління освітою.

Стежте за оновленнями, завантажуйте порадники із типовими шаблонами документів, дивіться записи вебінарів на novihromady.decide.in.ua

Переглядів: 340
Новини на тему: освіта
Читайте також: