02 березня 2024
Logo slogan
Конкурс! Співфінансування проєктів допомоги громадам в організації ефективного управління територіями

Програма USAID АГРО оголошує конкурсний відбір пропозицій для реалізації субгранту «Допомога громадам в організації ефективного управління територіями».


Обраний заявник організовуватиме розроблення нових та/або доопрацювання існуючих планів п’ятьох громад Харківської та Чернігівської областей, а також надаватиме консультаційну підтримку всім громадам Харківської та Чернігівської областей та організовуватиме для громад заходи для обміну досвідом із застосування законодавства щодо просторового планування й управління територіями громад.

Мета субгранту - розбудова інституційної та професійної спроможності територіальних громад управляти своїми територіями, планувати відновлення та адаптуватися до нових обставин, що випливають із законодавчих змін.

Детальніше про обсяг діяльності та конкретні завдання, очікувані результати, умови співфінансування та вимоги до учасників читайте в описі технічного завдання за посиланням.

Дедлайни:

  • до 2 жовтня 2023 р. зареєструватися на передзаявочний семінар (адреса для реєстрації agro.subawards@chemonics.com)
  • 3 жовтня 2023 р. з 11:00 до 13:00 години за київським часом - передзаявочний он-лайн семінар.
  • 25 жовтня 2023 р. о 18:00 за київським часом - кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу зазначайте назву конкурсу - ЗПЗ № 59, «Допомога громадам у організації ефективного управління територіями» – в темі листа.

Переглядів: 708
Новини на тему: грант
Читайте також: