19 травня 2024
Децентралізація
Угоду про побратимство уклали Любар, Житомирська область, та Монтіселло, штат Індіана

 

19 червня українське селище Любар, Житомирська область, та американське місто Монтіселло, штат Індіана, відкрили нову сторінку у співпраці між містами, підписавши Угоду про побратимство. Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» підтримав громади у налагодженні партнерства.


«Ця угода є одним із багатьох трансатлантичних зв’язків, що посилять співпрацю між нашими народами та сприятимуть взаєморозумінню, культурному обміну, передачі знань та економічному співробітництву між двома чудовими містами – Любаром та Монтіселло. Підтримка USAID цього партнерства між містами засвідчує нашу солідарність з Україною та її народом, а також нашу відданість фундаментальним цінностям, які поділяють наші країни – свободі, демократії та різноманітності», – зазначила у своєму виступі заступник директора бюро з питань демократії та врядування Місії USAID в Україні Енн Хоппер.

Ця важлива віха у сприянні культурному обміну, обміну знаннями та економічній співпраці вплине не лише на життя та економічні зв’язки між містами, а також сприятиме зміцненню співпраці між двома країнами. Більше того, партнерство закладе основу для міцної дружби майбутніх поколінь, оскільки Індіана є штатом інновацій та підприємництва та прагне допомагати та навчати своїх партнерів.

«Монтіселло цінує гостинність, щиру дружбу та встановлення нових партнерств. Ми знаємо, що народ України також славиться своєю гостинністю, і ми раді започаткувати відносини з містом-побратимом та будувати взаємовигідне партнерство. Ми прагнемо створювати нові зв’язки між людьми, брати участь у громадянській дипломатії та сприяти стосункам, що триватимуть багато років», – відзначила в своєму виступі Кеті Гросс, мер Монтіселло, штат Індіана, США.

«Ми завжди  вітатимемо наших нових партнерів з Монтіселло в нашій громаді, що багата ресурсами та привітними людьми. Сподіваюсь, що підписана сьогодні угода стане стимулом для подальшого розвитку наших громад. Переконаний, що тісна співпраця, зокрема в галузях культури, туризму, освіти та економіки стане підґрунтям для міцної дружби для майбутніх поколінь та сформує побратимські зв’язки між нашими громадами», – прокоментував Володимир Герасимчук, мер міста Любар, Житомирська область.

Допомога, надана Проєктом USAID ГОВЕРЛА, відіграла важливу роль у встановленні основи для міцного міжмуніципального партнерства.

Габріель Абрагам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», сказав:

«Основним завданням Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» є зміцнення місцевого самоврядування та підтримка успішної реформи децентралізації в Україні. Ця угода між містами-побратимами є відчутним результатом зусиль щодо зміцнення спроможності місцевого самоврядування шляхом культурного обміну, передачі знань та економічної співпраці. Я вірю, що ця угода стане початком трансформаційного шляху до світлого майбутнього для цих міст».

Переглядів: 2751
Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Новини на тему: партнерство
Читайте також: