10 лютого з 11:00 до 12:00 відбудеться онлайн-презентація результатів соціологічного дослідження «Київська агломерація (в контексті широкомасштабного російського вторгнення)», яке проведено на замовлення Ради Європи.
Дослідження є вже другим з тематики Київської агломерації і проводилось Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) на замовлення Ради Європи у співпраці з Місцевою асоціацією органів місцевого самоврядування «Київська агломерація» наприкінці 2022 року. Презентація пройде в рамках діяльності Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування та стійкості в Україні».
Результати дослідження демонструють, що, порівняно з 2020 роком, з 45% до 95% зросла підтримка ідеї співробітництва Києва та сусідніх громад. При цьому 73% і 67% опитаних відповідно у Києві та інших громадах Київської агломерації вважають, що від такого співробітництва виграють усі.
Дослідження є корисним для аналізу суспільно-політичних настроїв дорослого населення у місті Києві та навколишніх громадах щодо Київської агломерації, формування пріоритетів на майбутнє, розробки та прийняття відповідних політик та управлінських рішень, спрямованих на розбудову та посилення громад.
Окрім традиційних питань у дослідженні окрема увага приділена питанням функціонування місцевого самоврядування в умовах широкомасштабного російського вторгнення, стану справ у громадах, міграції населення та внутрішньо переміщених осіб.
Спікери: представники Київського міжнародного інституту соціології, Місцевої асоціації органів місцевого самоврядуванні «Київська агломерація» та Ради Європи.
Трансляція заходу: на Facebook-сторінках Офісу Ради Європи в Україні, Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування і стійкості в Україні», асоціації «Київська агломерація» та порталу «Децентралізація».
Мова заходу: українська.
Соціологічне дослідження проводилось у жовтні-листопаді 2022 року. Загалом в рамках дослідження було проведено 801 інтерв’ю. З них 401 було проведене в м. Київ, 400 – в інших населених пунктах громад Київської агломерації. Статистична похибка вибірки – 3,9%.
Запрошуємо ознайомитись з попереднім дослідженням з тематики Київської агломерації, яке проводилось у вересні 2020 року.
Теги:
Джерело:
Програми Ради Європи «Посилення доброго демократичного врядування та стійкості в Україні»
09 січня 2025
На своєму місці. Випуск 3. Енергонезалежність Долинської громади
На своєму місці. Випуск 3. Енергонезалежність...
В цьому випуску «На своєму місці» - про практику Долинської громади Івано-Франківської області з забезпечення...
09 січня 2025
Сучасний ЦНАП та енергонезалежна лікарня: проєкти Сошичненської та Шумської громад
Сучасний ЦНАП та енергонезалежна лікарня:...
10 листопада завершилося голосування та вибір 40 фіналістів серед територіальних громад, які подалися на конкурс...
09 січня 2025
У 2024 році до загального фонду місцевих бюджетів надійшло на 85,6 млрд більше, ніж у 2023-му
У 2024 році до загального фонду місцевих...
За 2024 рік до загального фонду місцевих бюджетів надійшло близько 451 млрд грн, що на 87,6 млрд грн більше, ніж за...
09 січня 2025
100 млн євро на критичну інфраструктуру:...
Розпочався відбір проєктів громад для участі в третьому етапі Програми відновлення України, яку Уряд реалізовує за...