Мирослава Ляшенко, голова Привільської ОТГ, Луганська область
Дошкільний педагог Мирослава Ляшенко 25 років пропрацювала вихователем дитячого садочку, присвятивши все своє життя вихованню дітей. У рідній Привільській громаді її знають чи не у кожній домівці, адже за роки професійної кар’єри вона випустила понад 20 класів. Тому, коли постало питання об’єднання, місцеві жителі без вагань довірили опіку громадою саме пані Мирославі.
До початку реформи місцевого самоврядування села цього району Луганської області практично не розвивалися. Тому, обійнявши посаду керівниці Привільської громади в 2017 році, Мирослава Ляшенко зайнялася вирішенням нагальних та болючих для громади питань. За її словами, щоб залучити необхідні кошти, громада подала заявки та перемогла у трьох обласних проєктах. Громаді вдалося відновити водонапірну башту в центральному селі. Останні п’ятдесят років її жодного разу не ремонтували. Ще Мирослава Ляшенко модернізує разом з командою інші сільські будівлі, особливо ту, де поруч під одним дахом розташовуватимуться амбулаторія, сільська рада та пошта.
«Ми врахували побажання наших мешканців похилого віку і надаємо основні послуги в одній будівлі. Сюди приходять пенсіонери, і доки одні відвідують амбулаторію, інші оплачують комунальні послуги або беруть довідки у сільській раді», – розповідає очільниця Привільської громади.
Перш ніж прийняти рішення, Мирослава Ляшенко завжди враховує думки представників різних соціальних верств. Вона вірить, що рецепт успіху громади полягає у сприйнятті різних думок та вирішенні потреб громади залежно від їхньої нагальності.
Теги:
Область:
Луганська областьГромади:
Привільська сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
Програма «U-LEAD з Європою»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...