Канадські партнери поділилися успішним досвідом впровадження ефективного врядування в громадах

Сьогодні  в Полтавській ОДА в рамках міжвідомчого форуму представники центральних органів влади, ОТГ області, громадських організацій та експерти обговорюють  методи вдосконалення механізмів планування та стимулювання розвитку територіальних громад.

За словами організаторів форуму – представників Проекту ПРОМІС та Полтавської ОДА, налагодження співпраці та обміну інформацією між центральною виконавчою владою та регіональними, місцевими органами влади сприятиме економічному росту, підвищенню конкурентоспроможності та якості життя населення Полтавщини.

Голова облдержадміністрації Валерій Головко, заступник голови -керівник апарату ОДА Микола Білокінь, заступник голови обласної ради Анатолій Ханко висловили слова вдячності канадським партнерам і зазначили про наміри обласної влади всіляко сприяти процесу децентралізації та інтегрованого планування розвитку на регіональному рівні. «Полтавщина увійшла у четвірку областей, які приймають участь у реалізації проекту допомоги місцевому самоврядуванню. Це висока відповідальність перед нашими партнерами. Необхідно підтвердити нашу спроможність та показати як реалізується реформа децентралізації місцевого самоврядування в Полтавській області», - зазначив голова ОДА Валерій Головко.

Як розповіла головний радник з питань врядування Кейді Ворд, проект ПРОМІС працює в Полтавській області у трьох напрямках. «У рамках проекту ми сприяємо демократичному врядуванню, розвитку малого та середнього бізнесу, допомагаємо збільшувати інвестиційну привабливість. У питанні міжвідомчої координації ми співпрацювали з обласною адміністрацією», - розповіла вона.

Про ефективне виконання функцій та завдань в рамках процесу децентралізації в області присутніх ознайомила директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій Інна Іщенко.«Міжнародні проекти дуже важливі для нашої області, вони є великим потенціалом у налагодженні співпраці та отриманні інструментарію для управління та забезпечення ефективного розвитку, залучення додаткових інвестицій в Полтавську область», -  наголосила вона.

На форумі учасники обговорили способи підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та перепідготовку кадрів для ОТГ, ознайомилися з методами практичного втілення моделей демократичного врядування в громадах. Зокрема, залучення ресурсів міжнародної технічної допомоги, інклюзивний розвиток громад. Власним  досвідом успішного місцевого економічного розвитку та демократичного врядування з присутніми поділилися депутат міської ради м. Вон (провінція Онтаріо, Канада) Алан Шефман.

Область:

Полтавська область

Source:

Сайт Полтавської ОДА

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

19 September 2024

Парламент ухвалив рішення про перейменування 10 міст 4 районів та більше 300 сіл та селищ в Україні

Парламент ухвалив рішення про перейменування 10...

19 вересня 2024 року Верховна Рада України ухвалила Постанову про перейменування окремих населених пунктів та районів...

19 September 2024

Вакансія. Експерт(ка) з міжнародної діяльності Всеукраїнської асоціації ОТГ

Вакансія. Експерт(ка) з міжнародної діяльності...

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад оголошує конкурс на вакантну посаду експерта(ки) з...

19 September 2024

Вакансії! Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує до команди виконавчого офісу

Вакансії! Всеукраїнська асоціація ОТГ запрошує...

Всеукраїнська Асоціація об’єднаних територіальних громад оголосила конкурс на вакантні...

18 September 2024

Закон про відновлення середньострокового бюджетного планування на місцевому рівні – експертний коментар

Закон про відновлення середньострокового...

18 вересня Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо...