На що і скільки закладено коштів у бюджеті Хмельницького (+ відео)

Бюджет розвитку міста представили громаді, а депутати прийматимуть його в середу на черговій сесії. Становить він 344,5 млн. грн. 
Слід зазначити, що фінуправління знайшло підхід до бюджету максимально зрозумілий й представили його в комплексі. Міський голова Олександр Симчишин наголосив: "Ми сьогодні вперше в історії міста Хмельницького маємо можливість обговорити бюджет міста до його ухвалення на сесії міської ради. Ми хотіли, щоб це була презентація перед громадськістю".

Начальник фінансового управління Сергій Ямчук закцентував по кожній галузі пріоритетні моменти, на які піде левова частина коштів.

Так, у галузі освіти передбачено будівництво трьох нових дошкільних навчальних закладів (Ружична, Гречани та Лезневе) та розпочати будівництво школи в мікрорайоні Озерна. На це планують виділити 29 млн грн. Крім того, закладені кошти на утеплення садочків міста, придбання комп'ютерів та інтерактивних дошок у школи тощо.

Охорона здоров'я. Тут збираються збільшити витрати на придбання ліків у реанімаційні відділення та травмпункт. Закладено 11 мільйонів гривень. На придбання обладнання у перинатальний центр для впровадження процедури штучного запліднення 2,2 млн. грн. Також хочуть покращити медобладнання в поліклініках, на це піде майже 2 млн. гривень. Зокрема, обладнання для аналізів та апарат УЗД для поліклініки №1. У військовий шпиталь направлять 240 тисяч на хірургічний стіл та лампу.

По культурі: 3,2 млн. грн. закладено для кінотеатру Шевченка. Планують завершити реставрацію музичної дитячої школи №1. Передбачено майже 2 млн грн.

Спорт та молодіжна політика: заплановано збудувати 3 поля зі штучним покриттям. На спорткомплекс "Поділля" піде 2,9 млн грн. Реконструкція спортивного поля "Локомотив" обійдеться місту 300 тисяч гривень. 

Соціальний захист: відкриття нової громадської приймальні на це піде 1,5 млн грн. На проект "соціальне таксі" передбачено 484 тисячі гривень. Також вперше передбачено кошти на проекти місцевих ініціатив - 1 млн. грн. Це так званий "громадський бюджет". 

Галузь ЖКГ розподіляється за напрямками. 

Ремонт доріг, вуличне освітлення, продовження ремонту у парку імені Чекмана. Аби завершити ремонт на привокзальній площі виділили 1,9 млн грн. 

На закупівлю техніки для міста закладено 43,3 млн гривень. Планують закупити 3 нових тролейбуси і зробити капітальний ремонт ще одного. Запровадження системи обліку руху. Придбання сміттєвоза, піскорозкидувачів, евакуатора.

Олександр Симчишин запевнив, що наприкінці року у такому ж форматі звітуватиме наскільки ці кошти вдалося освоїти. Адже з минулого року залишок - 131 мільйон гривень. Це, такий собі, "перехідний кубок" від попередньої влади. Міський голова хоче, щоб під кінець року неосвоєних коштів бюджету 2016 було в рази менше. 

14.03.2016 - 15:38 | Views: 10974

Video:

Область:

Хмельницька область

Source:

0382.ua

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

12 November 2024

Strengthening the Local Economy. What Are Creative Hubs and How Do They Breathe Life into Communities

Strengthening the Local Economy. What Are...

Today, the economic success of a community is based not only on the quantity of goods produced, but also on its...

12 November 2024

Мінрегіон у партнерстві з UCORD налагоджує комунікації з Агенціями регіонального розвитку

Мінрегіон у партнерстві з UCORD налагоджує...

Міністерство розвитку громад та територій України налагоджує комунікації з агенціями регіонального розвитку...

12 November 2024

Як громадам ставати регіональними полюсами зростання

Як громадам ставати регіональними полюсами...

Автори: Ярослав Жидик, асоційований партнер консалтингової компанії СІВІТТА Мирослав Кошелюк, експерт з місцевого...