Транскордонне партнерство між громадами Польщі та України набирає обертів

Експерти Представництва INTERREG NEXT розповіли представникам партнерських громад Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», а також представникам обласних адміністрацій Волинської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей про практичні аспекти Програми «INTERREG NEXT Польща-Україна 2021-2027» та можливості, які створюють партнерства в межах Програми.


Для цього впродовж останніх двох тижнів було проведено декілька тренінгів на тему: «Можливості співпраці програми транскордонного співробітництва INTERREG NEXT Польща-Україна 2021-2027 з громадами партнерами проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Західної України» було презентовано аналіз зацікавлених сторін та дерево проблем. Крім того, учасників ознайомили з фінансовими аспектами підготовки та реалізації проєкту.

Зокрема, Діана Кодрова, експертка Національного органу Програми, розказала про процедуру моніторингу проєктів МТД в Україні. Андрій Мацелюх, виконавчий директор Львівської асоціації розвитку туризму, розповів про логіко-структурна матрицю проєкту та приклади заповнення. Разом з тим, учасники тренінгу мали можливість оглянути аплікаційні форми попередньої програми Польща-Білорусь-Україна.

Габріель Абрахам, керівник Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», в ході свого виступу окремо наголосив на важливості транскордонного співробітництва між Україною та Польщею.

«Партнерство між цими країнами стало каталізатором прогресу, сприяючи взаєморозумінню, економічному зростанню, культурному обміну, підтримці війни, відбудові та європейській інтеграції в найближчому майбутньому. Вдосконалюючи прикордонну інфраструктуру, ми можемо сприяти поліпшенню торговельних потоків, оптимізації митних процедур та заохочувати розвитку інвестиційних можливостей як механізму для реконструкції. Крім того, це також сприяє культурному обміну та взаємодії між людьми, життєво важливим елементам транскордонного співробітництва. Саме завдяки цій співпраці ми можемо подолати виклики, розкрити економічний потенціал, сприяти культурному взаєморозумінню та закласти основу для яскравішого післявоєнного майбутнього» – зазначив він.

По завершенні семінарів учасники мали змогу отримати детальну інформацію щодо якісних та практичних аспектів розробки, деталізації промоції власного проєкту та спілкування з цільовою аудиторією.

23.05.2023 - 15:37 | Views: 1845

Attached images:

Tags:

cross-border cooperation international support

Source:

Read more:

26 December 2024

Детальний чи загальний регламент місцевої ради: пошук оптимальної моделі для ефективного самоврядування

Детальний чи загальний регламент місцевої ради:...

Уявіть собі громаду, де прийняття рішень ради затягується на місяці, а мешканці не розуміють, за якими правилами...

26 December 2024

Розширення ЦНАПу та придбання нового сміттєвоза: учасники конкурсу Громада на всі 100

Розширення ЦНАПу та придбання нового...

10 листопада завершилося голосування та вибір 40 фіналістів серед територіальних громад, які подалися на конкурс...

26 December 2024

Партнерство і співпраця влади і бізнесу на місцевому рівні – запорука успішного розвитку громад

Партнерство і співпраця влади і бізнесу на...

Деякі соціально-психологічні аспекти взаємодії місцевої влади та бізнесу   Територіальні громади в Україні...

26 December 2024

Антикорупційний потенціал ОМС: чому він важливий для відбудови і як його підсилити?

Антикорупційний потенціал ОМС: чому він...

Авторка: Олександра Койдель, зовнішня експертка Програми "U-LEAD з Європою" Довгострокове відновлення України...