Децентралізація на Волині. Дослідження

Що таке децентралізація, навіщо взагалі потрібні реформи, чи такими вони мають бути і  чого в результаті очікувати людям у селах, селищах та містечках, заради і для котрих наша країна оголосила курс на зміну устрою і передачу повноважень та коштів на місця, волиняни обговорювали 26 січня із соціальним психологом зі столиці Ольгою Данчевою.

Така зустріч відбулася в рамках швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO. Організувала захід ВОГО «Асоціація регіонального розвитку».

Десять учасників – представників різних вікових категорій, соціального статусу та території – розповідали, як розуміють ці нові поняття, що, на їхню думку, відбувається правильно, а що робити взагалі не варто, звідки та від кого черпають інформацію і про що хотілося б іще почути.

Назва дослідження проста – «Децентралізація». І такі проекти, до слова, проводяться в різних регіонах України в рамках інформаційно-просвітницької кампанії на підтримку децентралізації на запит Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Що приємно, Ольга Данчева, на завершення заходу відзначила, що на Волині зберігається позитивна тенденція – люди наголошують на тому, що децентралізація починається з кожного окремо, а не лише з центральних керівників держави і навіть зазначають, які позитивні зміни вже відбулися зокрема у Луцьку.

Область:

Волинська область

Source:

Офіс реформ

Share the news:

Comments:
*To add comment you should be authorized or sign_in
Read more:

13 November 2024

Структура ОМС: порядок внесення змін (відеоурок)

Структура ОМС: порядок внесення змін...

Відеоурок від Програми USAID DOBRE роз’яснює алгоритм дій ОМС за необхідності внесення змін до їх структури та штатів...

13 November 2024

Програми Європейської комісії, доступні українським громадам

Програми Європейської комісії, доступні...

Програми ЄС фінансують проєкти у таких сферах, як освіта, охорона навколишнього середовища, соціальні послуги,...