Офіс реформ у Рівненській області новий рік розпочинає з новими ідеями. Нині гостро стоїть питання роботи центрів надання адмінпослуг для людей. Процес децентралізації має наблизити ці послуги до людей, аби їх можна було простіше та швидше отримати в одному місці. Сьогодні під час робочої наради Юрій Ковтун - начальник відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі РОДА розповів, які адміністративні послуги надаватимуть ЦНАПи в об’єднаних громадах. Обговорили питання реформування системи надання адміністартивних послуг на місцях. Фахівці та експерти Офісу реформ вже вивчають поглиблено механізм роботи ЦНАПу. Юрій Ковтун розповів про законодавчі зміни у частині делегування адмінпослуг у міські, сільські та селищні ради. Зокрема нагадав про адміністративний збір за надання послуг, адже у 2016 році вони значно зростуть. Тож наявність ЦНАПу – це не лише робочі місця, та наближення послуг до людей, це ще й додаткові надходження у громаду.
Нагадаємо усі п’ять громад Рівненщини подали пропозиції щодо утворення ЦНАПів на території громад за рахунок проекту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на Сході України». Директор Офісу реформ у Рівненській області - Руслан Сивий сподівається , що невдовзі будуть результати цього проекту, і в громадах обов’язково запрацюють ЦНАПи.
Share the news:
26 July 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 July 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 July 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 July 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...