ПАТ НСТУ «Лтава» продовжує випуск та трансляцію серії телесюжетів із циклу «Своя земля». Черговий відеорепортаж присвячений телемедицині. Як вона працює та який вплив має на громади Полтавської області.
На початку цього місяця Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, спільно з профільним Департаментом ОДА провів для представників ОТГ семінар «Сучасні телемедичні технології в рамках стратегії розвитку медичної допомоги в сільській місцевості в умовах реформування». Частину сюжету номер 7 циклу «Своя земля» якраз й склали кадри, зроблені під час навчального заходу.
«Полтавщина стала одним з піонерів впровадження послуг телемедицини. Це значно наближає якість медичних послуг до звичайного сільського мешканця. Залишається лише покрити Інтернетом усі населені пункти області. Що вже зроблено в Гадяцькому районі», - говорить Ірина Балибіна, директор Полтавського ЦРМС.
Проект «Своя земля» створений за ініціативи Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Фінансову підтримку забезпечує Програма «U-LEAD з Європою».
Поділитися новиною:
25 липня 2024
«Телефонували голові, щоби подякувати, а не...
Нещодавно міській голові Решетилівської громади, що на Полтавщині, Оксані Дядюновій телефонували батьки учнів...
24 липня 2024
Рава-Руська та Великий Бичків знаходять...
19 липня 2024 року Рава-Руська громада, що на Львівщині, та Великий Бичків, що на Закарпатті, уклали угоду про...
23 липня 2024
Як створити нові робочі місця і розвивати економіку: коворкінги Пирятинської громади
Як створити нові робочі місця і розвивати...
Як Пирятинська громада об’єднує місцевих жителів, навчає дітей заробляти гроші, проводить сеанси психологічної...
22 липня 2024
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували безбар’єрне середовище для учнів
У двох ліцеях Вишнівської громади облаштували...
Коли йдеться про навчання учнів з особливими освітніми потребами, зволікати з облаштуванням відповідних умов не...