3 вересня у Мінагрополітики нагороджували переможців та фіналістів IІI Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2018».
«Перед Урядом стоїть важливе завдання – скоротити розрив між станом сільських територій та успіхами аграрного бізнесу, що на них розвивається. Ми прагнемо, щоб українські села жили настільки ж добре, наскільки агробізнес може заробляти гроші», - сказав Максим Мартинюк, Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України.
Він нагадав, що Уряд здійснює низку кроків, спрямованих на підвищення добробуту громад, зокрема, передає землі сільськогосподарського призначення у власність об’єднаних територіальних громад.
«Ми сподіваємось, що ці та інші заходи децентралізації зроблять українські села ще більш неймовірними, тому що даватимуть інструмент для розвитку, проявлення ініціатив та втілення їх у життя», - сказав Максим Мартинюк.
За результатами конкурсу, перше місце посіло селище Гоща, Рівненської області, друге – село Крилос, Івано-Франківської області, третє – село Іловиця, Тернопільської області.
Формат конкурсу у 2018 році передбачав відбір найкращого бізнес-плану розвитку сільських територій.
Переможці отримали грошові нагороди та дипломи, а фіналісти – призи від партнерів конкурсу.
Довідково:
Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України 2018» організовано онлайн-виданням AgroPortal.ua, та проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Посольства Королівства Нідерланди в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», корпорації IMMER Group, компанії «Бейкер Тіллі Україна», Асоціації об'єднаних територіальних громад України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...