Міськрайонний ЦНАП  - приклад  ефективної співпраці  громад

У Вінниці пройшла чергова інформаційна сесія  з питань участі ОТГ у ІІ раунді відбору громад  для створення ЦНАП за підтримки Програми «U-LEAD  з Європою». Захід  організував  Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування.  До навчальної сесії запросили представників громад Вінницької області, які вже беруть участь у Програмі та мають певні досягнення з розбудови системи адміністративних послуг на своїй території.

Про моделі ЦНАП  в громадах та практику заповнення заявок на участь у Програмі розповів експерт із муніципальних послуг Вінницького ЦРМС Віталій Швець.  Він  наголосив, що  з огляду на майбутню  реформу адміністративно-територіального устрою, районів стане менше, але це не повинно мати вплив на якість послуг для населення, вони мають бути максимально наближеними до людей.

«Від самого початку розробки концепції створення ЦНАП ми передбачали повну відсутність поділу мешканців на жителів ОТГ чи району. Ми створили міськрайонний ЦНАП і обслуговуємо всіх мешканців Калинівського району, з  8.00 до 20.00  надаємо 164 послуги, в середньому на день обслуговуємо від 60 до 120 відвідувачів. Основні послуги – реєстрація всіх видів, паспортний сервіс. Все за встановленими стандартами для всіх з однаковою  якістю.  В ході організації роботи ЦНАП  ми підписали Меморандум про співпрацю з районною радою і успішно співпрацюємо з районом як одна організація, ефективно співпрацюємо. У нас кваліфіковані працівники, що мають високу зарплату, все прозоро, відкрито, доброзичливо, от нещодавно відзначили 1000 відвідувача ЦНАПУ за напрямком видачі закордонного паспорта. Міськрайонний ЦНАП  - це безперечний позитив і для подальшого об’єднання  громад району, адже ЦНАП об’єднує мешканців під  час безпосереднього спілкування та демонструє високу якість обслуговування в ОТГ», - повідомила Олена Низькоклон, начальник міського відділу Калинівського ЦНАП.

«600 учасників буде відібрано Програмою до 2020 року, проводиться  4 раунди, сьогодні ми знаходимось на другому етапі, крім учасників І раунду, в другому будуть брати участь нові ОТГ Вінниччини – Вороновицька та Барська, що проводять модернізацію сфери адмінпослуг.  В цілому, в процесі І раунду в Програмі взяли участь 246 населених пунктів з 22 ОТГ, що отримали  допомогу з дизайну, встановлення та закупівлі меблів, компьютерної техніки та програмного забезпечення,  а також спеціальні послуги зі  створення мобільних ЦНАПів та електронних черг», - пояснив Петро Макаренко, регіональний координатор Програми.

01.08.2018 - 14:20 | Переглядів: 12545
Міськрайонний ЦНАП  - приклад  ефективної співпраці  громад

Приєднані зображення:

Теги:

адміністративні послуги Петро Макаренко

Область:

Вінницька область

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

06 липня 2024

Міжнародні партнери допомогли відновити головний корпус Одеської академії неперервної освіти

Міжнародні партнери допомогли відновити...

Завдяки зусиллям Швейцарсько-українського проєкту DECIDE та підтримці Посольства Швейцарії в Україні вдалося...

05 липня 2024

Громади зможуть рахувати кількість відходів від руйнувань за уніфікованим методом

Громади зможуть рахувати кількість відходів від...

Експерти громадської організації ReThink, що є членом коаліції Ukraine Support Team, розробили Методичні рекомендації...

05 липня 2024

Просто й доступно: 20 громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» підготували «Бюджети для громадян»

Просто й доступно: 20 громад-учасниць проєкту...

Громади-учасниці проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я», що реалізується Громадським Партнерством «За прозорі...

05 липня 2024

Впровадження модернізованої версії АІКОМ. Порядок роботи з даними та подачі звітності (запис вебінару)

Впровадження модернізованої версії АІКОМ....

Що потрібно для впровадження модернізованої версії Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту...