Чергова місцева пожежна охорона з’явилася в Піщанській об’єднаній громаді Кременчуцького району. Учора відбулося офіційне відкриття комунальної організації «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради», – повідомляють на сайті ГУ ДСНС у Полтавській області.
Створення та функціонування підрозділу місцевої пожежної охорони відбувається у рамках міжмуніципального співробітництва. Працівники МПО у цілодобовому режимі надаватимуть допомогу та ліквідовуватимуть пожежі на території Піщанської та Недогарківської об’єднаних територіальних громад. Загалом, вогнеборці обслуговуватимуть 12 населених пунктів, які входять до складу двох ОТГ.
Під час офіційного відкриття комунальної організації перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив керівнику Піщанської місцевої пожежної охорони ключі від пожежного автомобіля.
Після урочистого відкриття, Олег Горбенко здійснив першу перевірку комунальної організації «Місцева пожежна охорона Піщанської сільської ради», про що зробив відповідний запис у книзі служби.
Слід зазначити, що до офіційного відкриття працівники місцевої пожежної охорони пройшли необхідне навчання та отримали відповідні допуски для проведення аварійно-рятувальних робіт та гасіння пожеж.
Приєднані зображення:
Теги:
Область:
Полтавська областьГромади:
Недогарківська сільська об’єднана територіальна громада Піщанська сільська об’єднана територіальна громадаДжерело:
kolo.news
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...