Одним із основних векторів розвитку для фінансово-спроможних громад є створення робочих місць. Це розуміють в молодій поки що об’єднаній територіальній громаді з Новосанжарського району Полтавщини. Нещодавно тут запрацював швейний цех. Місцеві мешканці отримали робочі місця за спеціальностями «швачка» та «закрійник». Робота цеху стала можливою завдяки співпраці керівництва об’єднаної територіальної громади та Новосанжарської районної філії обласного центру зайнятості.
Анатолій Троян, голова Малоперещепинської ОТГ, та Лариса Палько, очільниця філії зайнятості, системно підійшли до створення нових робочих місць у громаді. Провели попередні перемовини з інвестором, організували міні-ярмарок вакансій та інформаційно-роз’яснювальні зустрічі з населенням. Знайшли вільне приміщення, провели ремонтні роботи, завезли швейне обладнання. Також 8 осіб із числа відібраних претендентів направили на професійне навчання до центру професійно-технічної освіти Полтавського ОЦЗ. Три особи проходять стажування безпосередньо на підприємстві.
Це не поодинокий приклад конструктивної співпраці Новосанжарської районної філії зайнятості з ОТГ району. Нині триває робота з підбору персоналу для відомої панчішної фабрики, основні виробничі потужності якої розміщені в Мачухівській об’єднаній територіальній громаді. Ця ОТГ утворена минулого року та стала першою в Україні, що складається із населених пунктів трьох районів (Полтавський, Новосанжарський, Решетилівський).
«Лише та громада матиме перспективи для розвитку, яка дбає про стабільність для своїх мешканців. Це, в першу чергу, офіційне працевлаштування, що дає не лише впевненість людям, а й системне наповнення бюджету ОТГ. Успішність реформи децентралізації в даному випадку показова», - говорить Ірина Балибіна, директор Полтавського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми « U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Приєднані зображення:
Область:
Полтавська областьГромади:
Новосанжарська територіальна громадаДжерело:
Полтавський Центр розвитку місцевого самоврядування
19 листопада 2024
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада створює привабливі умови для бізнесу
Магніт для інвестицій: як Жовківська громада...
Підприємництво та інвестиції є пріоритетним напрямком у стратегії розвитку Жовківської громади, яка розташована на...
25 жовтня 2024
«Стосунки між громадами треба було узаконити». Як Богородчанська громада співпрацює з сусідами
«Стосунки між громадами треба було узаконити»....
Марія Булейко (Марковська) Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Богородчанської селищної ради, що на...
18 жовтня 2024
У Лановецькій громаді стартував унікальний проєкт підтримки місцевого бізнесу
У Лановецькій громаді стартував унікальний...
У Ланівцях офіційно стартувала програма фінансової підтримки місцевого бізнесу, розроблена в межах Програми USAID...
14 жовтня 2024
У Терешках обладнали сучасне укриття в школі....
Авторка: Марія Булейко (Марковська) У Терешківській громаді, що на Полтавщині, – три заклади загальної середньої...