Ідеї дітей змінять громаду

Креатив, ідеї та вражаюча обізнаність. Такі результати учнівського медіаконкурсу «Мої 10 кроків на посаді голови ОТГ» серед школярів навчальних закладів громад Житомирщини. 26 квітня у Житомирському Центрі розвитку місцевого самоврядування відбулось нагородження переможців конкурсу.

«Вразила обізнаність учасників про життя, проблеми, успіхи своїх громад та дуже цікаві ідеї для розвитку. Це говорить про те, що у наших ОТГ є шалений кадровий потенціал у школах, і сьогодні надважливо його зберегти та розвивати», - зазначив Дмитро Клименко, радник з комунікацій Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування.

Перемогли у конкурсі Максим Варголюк, учень Іванковецької школи Семенівської громади, Грабіна Софія, учениця Миропільської гімназії Миропільської ОТГ, Шиндарівська Вероніка та Кобернюк Валерія, учениці Глибочицької школи Глибочицької ОТГ, Ковальчук Аліна, учениця Станишівської школи Станишівської громади, та Оголь Анастасія, учениця Чижівської школи Чижівської громади.

«Між переможцями максимальна різниця 16 балів, це дуже гарний показник. Крім того, члени журі були враженні креативністю робіт. Зокрема найменша учасниця Валерія Кобернюк написала роботу у віршованій формі.», - наголосив Андрій Близнюк, доцент кафедри видавничої справи, редагування, основ журналістики та філології ЖДУ ім. І. Франка.

Переможці отримали від організаторів конкурсу подарунки та грамоти. Крім того, у травні діти відвідають Київ, де познайомляться з роботою державних органів влади.

«Треба всьому дати раду –

вдосталь щоб всього було,

і для розвитку громади

ще й на експорт трохи йшло.

У сфері послуг нас усіх

чекатимуть ще зранку

аптеки та салон краси,

і відділ Приватбанку», - продекламувала уривок свого твору переможниця конкурсу Валерія Кобернюк, учениця Глибочицької школи.

Після нагородження діти разом із вчителями та експертами зіграли у гру «Світ Громад: акселератор», що передбачає проходження етапів формування та розвитку громад за різними сценаріями.

«На початку діти обережно витрачали кошти, купували об’єкти, але вже на третьому колі почали активно та з перспективою розвивати як власний бізнес, так і економіку громади. Також цікаво спостерігати за виборами мера громади, адже діти між собою влаштовували цікаві дебати та голосування», - сказав Олександр Рошко, голова ГО «Центр розвитку громади та суспільної комунікації».

27.04.2018 - 09:42 | Переглядів: 15742
Ідеї дітей змінять громаду

Приєднані зображення:

Теги:

молодь

Область:

Житомирська область

Джерело:

Поділитися новиною:

Коментарі:
*Щоб додати коментар, будь ласка зареєструйтесь або увійдіть
Читайте також:

26 вересня 2024

Бюджети громад 2025 – які пропозиції до Держбюджету підтримав парламентський комітет з місцевого самоврядування

Бюджети громад 2025 – які пропозиції до...

26 вересня Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та...

26 вересня 2024

В Офісі Президента розповіли про пріоритети регіональної політики на 2025 рік

В Офісі Президента розповіли про пріоритети...

Наступного року регіональна політика зосередиться на зміцненні обороноздатності країни та подоланні наслідків,...

26 вересня 2024

Як громади розвивають культуру та долають виклики в цій сфері — тези з брифінгу мерів

Як громади розвивають культуру та долають...

Культура — галузь, що часто залишається позбавленою належної уваги в суспільстві, особливо в умовах війни. Однак саме...

26 вересня 2024

Диджитальний перехід у культурі: чому це має хвилювати українців?

Диджитальний перехід у культурі: чому це має...

Cвіт невпинно диджиталізується, і вже ні для кого не є фантастичним той факт, що поруч зі звичайною реальністю існує...