Об’єднана територіальна громада з центром у селі Тавричанка Каховського району може стати першою на Херсонщині, де в межах ОТГ діятиме власний маршрут громадського транспорту. Підприємець з села Мар‘янівка виставить на цей маршрут власний 22-місний автобус.
Голова ОТГ Юрій Гречка говорить, що автобус курсуватиме між населеними пунктами громади поки що чотири рази на тиждень. Графік руху складають у відповідності до побажань місцевих жителів – опитування в громаді вже ведеться. Визначаються й з ціною на проїзд та наданням пільг для певних категорій населення.
Тавричанська ОТГ – одна з найбільших в області. Вона об’єднує 9 сіл з населенням понад 5,7 тис. осіб, і відстань між крайніми точками її території становить близько 40 кілометрів. До нового центру громади її члени тепер навідуються часто: для отримання будь-яких адміністративних послуг, на прийом до амбулаторії села Тавричанка, на ринок або в перукарню.
«З розвитком населених пунктів такі послуги можна буде якісно отримати й на місці. Однак бажання спілкування з адмінцентром Тавричанкою не зменшиться, адже всі вони тепер – одна громада», – переконаний регіональний консультант АМУ з юридичних питань Анатолій Негра.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...