З нового року у Шполянській ОТГ запрацював Центр надання адміністративних послуг. Тут надаватимуть 64 види адміністративних послуг і працюватимуть у режимі «єдиного вікна», повідомляють у Черкаському підрозділі «Центр розвитку місцевого самоврядування».
Наразі у Шполянській міській раді розглядається питання щодо відкриття віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у населених пунктах громади – с. Кримки та с. Скотареве.
Шполянський ЦНАП став уже п’ятим закладом із надання адміністративних послуг громаді, що відкрився у ОТГ Черкащини. У 2016 році було відкрито перший такий ЦНАП у Білозірській ОТГ. У 2017 році, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», було відкрито ЦНАП у Мокрокалигірській та Єрківській об’єднаних територіальних громадах. А наприкінці 2017 року, також за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», відбулося відкриття першого віддаленого робочого місця адміністратора ЦНАП у смт. Ірдинь (Білозірська ОТГ).
Наразі міською радою проводиться робота щодо узгодження рішень між ЦНАП та органами виконавчої влади стосовно можливості надання через ЦНАП тих адміністративних послуг, які належать до їх повноважень.
Теги:
Область:
Черкаська областьГромади:
Шполянська міська об’єднана територіальна громада Шполянська територіальна громадаДжерело:
Сайт Черкаської ОДА
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...