У Сурсько-Литовській об’єднаній територіальній громаді, що на Дніпропетровщині, буде споруджений та укомплектований Центр протипожежної безпеки громадян, на роботу до якого заплановано запросити внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО.
Це стане можливим завдяки впровадженню відповідного субпроекту в рамках реалізації субпроектів за Грантом від Світового Банку «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей». Покращення соціальної інфраструктури приймаючої громади є однією із можливостей передбачених для реалізації зазначеного Гранту.
Будівництвом Центру протипожежної безпеки громадян уже займається місцева влада, а за кошти гранту буде профінансовано закупівлю відповідного обладнання та необхідного навчання персоналу.
В подальшому автори проекту планують укомплектувати персонал з представників населення приймаючої громади та ветеранів АТО, а також внутрішньо переміщених осіб. Таким чином, крім покращення соціальної інфраструктури вбачається можливість соціальної адаптації цільових категорій громадян.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...