Досягнення ОТГ Молода перспективна Вашківецька об’єднана громада у Чернівецькій області за рік після створення має перші здобутки та тверді наміри стати спроможною і сильною. Ще рік тому діти Бабинської школи сиділи на уроках у верхньому одязі. Тепер школярам і педагогам стало тепліше і затишніше.
Коли село Бабине торік увійшло до Вашківецької громади, тутешній навчально-виховний комплекс , який відвідує понад сотня школярів і дошкільнят, отримав 300 тисяч гривень із державної субвенції. За ці кошти також придбали нову комп’ютерну техніку і відремонтували вбиральні.
Іван Гаврилюк, директор Бабинського НВК : Вони були запущені, води нам бракувало, сантехніка була старенька. Ми все переобладнали, плитку новеньку і на підлогу, і на стіни.
За рік найнагальніші покращення зробили у всіх шістьох населених пунктах Вашківецької громади , каже заступник міського голови Андрій Приймак. Тепер тут капітально ремонтують приміщення для Центру надання адміністративних послуг. І думають , як створити нові робочі місця, щоб стати спроможною, економічно зміцненою ОТГ. Бо найбільшою пролемою тутешніх сіл є брак робочих місць. Багато чоловіків та жінок – на заробітках за кордоном.
Андрій Приймак, заступник міського голови Вашківецької ОТГ: Бачимо напрямок розвитку спільно комунального підприємства спільно із громадою в розвитку садівництва, ягідництва. Також працюємо над створенням м’ясопереробного пункту для європейських компаньйонів, які готові фінансувати.
Щоб мати можливість розвиватись надалі громада просить державотворців законодавчо закріпити можливість розпоряджатись власною землею.
Відео:
Область:
Чернівецька областьГромади:
Вашківецька міська об’єднана територіальна громада Вашківецька територіальна громадаДжерело:
«acc.cv.ua»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...