23 листопада у Черкасах пройшов міжрегіональний форум інститутів громадянського суспільства «ГРАНТуємо ЗМІНИ 3.0», співорганізаторами якого виступив Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону.
Форум зібрав близько 300 представників громадських організацій та ініціатив з різних куточків України. Вони отримали можливість дізнатись про ефективні практики співпраці неурядових організацій, влади та бізнесу, почути про корисний досвід такої співпраці та можливості втілювати власні проекти завдяки такому партнерству.
Зокрема, в одній із тематичних секцій – «Як виграти проект для своєї територіальної громади?» - експерт з регіонального розвитку Черкаського ЦРМС Григорій Перерва та голова Карашинської ОТГ Анатолій Пархоменко поділились рецептами створення успішних проектів для своєї громади.
Як зазначив під час свого виступу на форумі директор Черкаського ЦРМС Сергій Слинько, Центр розвитку місцевого самоврядування подбав про те, аби пролонгувати корисну дію форуму і забезпечити можливість ефективного партнерства для громадських організацій та ініціатив регіону. Зокрема, він заявив про створення постійно діючої платформи регіонального розвитку та партнерства, що дасть можливість постійного обміну корисним досвідом та пошуку нових партнерів для реалізації суспільно корисних проектів. Задля цього на базі Черкаського ЦРМС відбуватимуться системні зустрічі представників громадянського суспільства, постійне спілкування забезпечуватиме і відповідна група – «Платформа регіонального розвитку та партнерства» - у соціальній мережі Facebook.
Приєднані зображення:
Область:
Черкаська областьДжерело:
Черкаський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...