Шістнадцятого листопада в Україні відзначали День працівників радіо, телебачення та зв'язку. Професійне свято частина медійників Чернівецької області відзначили візитом до Вижницької ОТГ в рамках прес-туру «Успіхи та виклики об’єднаних громад: підсумки року», що організований Чернівецьким Центром розвитку місцевого самоврядування. Нагадаємо, що перший візит відбувся до Сторожинецької об’єднаної громади 9 листопада.
Цього разу візит вже традиційно розпочався із розмови з головою громади – Олексієм Чепілем. Далі представники ЗМІ мали можливість ознайомитись із цьогоріч відкритим туристично-інформаційним центром «Ворота в Карпати», приміщення для якого надала громада. Також у Вижниці побували і у першій на теренах краю гімназії, в якій саме відбувалось тестування оновленої теплосистеми.
Опісля відбулось знайомство з селом Виженка, де побачили оновлену школу. Також у Виженці існував свій «довгобуд» - це фельдшерсько-акушерський пункт. Свого повноцінного відкриття він чекав 30 років і нарешті цього року в ньому змогли розміститись ФАП та на 2-му поверсі сільська рада, соціальний працівник. Окрім цього у цьому селі капітально відремонтували 4 мости, які раніше були дерев’яними і майже зруйнованими. Тепер же це потужні бетонні конструкції.
Далі представники ЗМІ завітали до села Іспас, де саме повним ходом ремонтуються два корпуси місцевої амбулаторії. Окрім цього вже змогли побачити утеплену школу та відремонтований дитячий садок.
Відео:
Приєднані зображення:
Область:
Чернівецька областьДжерело:
Чернівецький Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...