На Житомирщині створено 2 віддалених робочих місця для фахівців Ємільчинського об’єднаного управління в Барашівській та Олевській об’єднаних територіальних громадах.
Віддаленість створених робочих місць від фронт-офісів об’єднаного управління Фонду становить 30 км. Відтепер понад 7 тисяч жителів громад, з яких близько 2 тисячі пенсіонерів, мають можливість без необхідності виїзду до районного центру, отримати пенсійні послуги.
Перші відвідувачі пунктів обслуговування громадян отримали консультації та роз’яснення та з вдячністю відмітили, що такий віддалений прийом дуже зручний і буде користуватись попитом серед місцевого населення.
На сьогодні в області кожне об’єднане управління має віддалене робоче місце в територіальних громадах. Як результат, послуги Фонду стали ближчими для понад 80 тисяч жителів області, — зауважив під час відкриттяодного із пунктів обслуговування перший заступник начальника головного управління Фонду в області Олег Шмагну.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...