Межівська селищна об’єднана громада, що на Дніпропетровщині, завжди була лідером суспільного життя - вони перші розпочали волонтерський рух на підтримку сусідньої Донецької області, вони допомагали бійцям, зустрічали поранених та переправляли їх до госпіталю, ця громада першою реалізувала проекти з допомоги переселенцям. І сьогодні вони знову стали першими.
29 жовтня 2017 року перші вибори пройшли в 19 об’єднаних громадах Дніпропетровщини. Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" та Мінрегіону, надав методологічну підтримку новоствореним громадам щодо особливостей проведення першої сесії.
Першою, 7 листопада 2017 року, свою установчу сесію провела Межівська селищна ОТГ. Голова громади Володимир Зражевський - лідер децентралізації району. Його ініціатива щодо добровільного об’єднання Межівської та Демуринської селищних, а також Веселівської, Райпільської, Преображенської, Новогригорівської та Іванівської сільських рад дозволила сформувати спроможну територіальну громаду з адміністративним центром у смт Межова. До речі, сам голова отримав 78% підтримки на перших виборах громади.
Територіальна громада базується на території Межівського району, Дніпропетровської області, є центром економічної ділової та торговельної активності, має розвинену інфраструктуру та необхідні приміщення для розміщення державних та комунальних установ об’єднаної територіальної громади.
До складу громади увійшли 30 населених пунктів.
Розрахунковий обсяг доходів громади становитиме 120 млн грн.
Переваги для населених пунктів, які увійшли в громаду:
Вже на першій сесії 26 депутатів місцевої ради розглянули майже 30 рішень.
Зазначимо, що депутати спільно з виконавчим комітетом уже наступного року планують реалізувати проекти розвитку населених на загальну суму 92 млн грн.
Приєднані зображення:
Область:
Дніпропетровська областьГромади:
Межівська селищна об’єднана територіальна громада Межівська територіальна громадаДжерело:
Дніпропетровський Центр розвитку місцевого самоврядування
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...