Ковельський телеканал показав результати децентралізації в Дубівській об'єднаній територіальній громаді.
«18 грудня минулого року відбулися перші вибори голови та депутатів Дубівської об'єднаної територіальної громади. Довкола приміського села під Ковелем об'єдналися населені пункти Дубівської, Городищенської та Облапської сільських рад, в яких проживає майже 5 тисяч жителів», – йдеться в сюжеті Телевізійного центру Ковель
Одним із пріоритетів дубівської громади є освітня галузь. Будівельний майданчик Вербської школи об'єкт уваги №1 для місцевої влади: будівництво нових класів місцевої школи восени минулого року розпочали за кошти громади - 5 мільйонів гривень надійшли від продажу землі. Цього року в бюджеті ОТГ заклали ще 1,5 мільйони. Ще 8 мільйонів 400 тисяч для побудови нового корпусу сільської школи надійде з Державного фонду регіонального розвитку. На подвір'ї школи, замість асфальту, кладуть бруківку — з цим допомогли місцеві підприємці. А за кошти державної субвенції на соціально-економічний розвиток замінять вікна в старому корпусі школи. Новий навчальний рік цей освітній заклад зустріне вже у статусі НВК.
Окрім освіти,в пріоритетах громади - вуличне освітлення, ремонт доріг та благоустрій населених пунктів. В Облапах, наприклад, вже навели лад на братській могилі воїнів, які визволяли село в роки другої світової війни.
Так поступово, крок за кроком у Дубовому проходять нелегкий шлях децентралізації. Вчаться приймати правильні управлінські рішення і брати на себе відповідальність. Оперувати коштами, яких раніше в сільському бюджеті ніколи не було. Переглянути відео можна ТУТ
Область:
Волинська областьГромади:
Дубівська сільська об’єднана територіальна громада Дубівська територіальна громадаДжерело:
«Район»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...