Глава Офісу реформ Київської обласної державної адміністрації, депутат Київської облради Володимир Удовиченко вважає, що на Київщині в цьому році на вибори можуть піти тільки 6 громад
Глава Офісу реформ Київської обласної державної адміністрації Володимир Удовиченко повідомляє, що на Київщині в цьому році на вибори можуть піти тільки 6 громад.
"На Київщині до виборів готові Медвинська і Великодимерська громади. Крім того, Центральна виборча комісія повинна розблокувати проведення виборів в ОТГ, центри яких є містами обласного значення – це Ржищівська, Бучанська, Березанська та Гостомельська громади. Там були проблеми зі зміною меж районів і міст. До серпня є час, може, хтось ще встигне підготувати документи", - говорить він.
За словами в.о. керівника департаменту містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації (КОДА) Дмитра Ликова, відповідно до перспективного плану на Київщині може бути створено 29 ОТГ…Повну версію читати ТУТ
Область:
Київська областьГромади:
Великодимерська селищна об’єднана територіальна громада Медвинська сільська об’єднана територіальна громада Ржищівська міська об’єднана територіальна громада Бучанська міська об’єднана територіальна громада Гостомельська селищна об’єднана територіальна громада Бучанська територіальна громада Великодимерська територіальна громада Медвинська територіальна громадаДжерело:
Моя Київщина
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...