Представники об’єднаних громад Рівненщини зібрались на підготовчий семінар «Актуальні питання підготовки проектів до Державного фонду регіонального розвитку та використання коштів субвенції на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад».
Минулоріч таку ж підтримку мали 5 ОТГ. Тоді на свої проекти вони отримали 25 мільйонів гривень. Але при підготовці проектів та під час їх реалізації громади мали деякі проблеми, тому такий навчальний семінар має допомогти уникнути подібних помилок. До того ж, отримані знання та виявлені проблеми вже сьогодні значно пришвидшать процес отримання коштів та реалізацію задумів.
Заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко вкотре нагадав, що гроші будуть спрямовані на будівництво, реконструкцію, ремонт доріг і вулиць, тобто на розвиток. «Субвенція може також бути використана на розроблення проектної, містобудівної та планувальної документації. Минулого року усі 5 громад успішно пройшли цей шлях, та вчасно освоїли кошти», - зазначив Ігор Тимошенко.
Фахівці та експерти з економічного розвитку детально розповіли, які нині є вимоги до планів соціально-економічного розвитку громад. А також про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури ОТГ. Власним досвідом використання субвенції поділилися Клесівська та Крупецька громади.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...