До кінця 2017 року Солонянська об’єднана територіальна громада реалізує 10 важливих інфраструктурних проектів. Кошти на розвиток території з’явилися в бюджеті громади завдяки децентралізації, наголосив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.
«На Дніпропетровщині переваги реформи місцевого самоврядування вже відчувають 39 об’єднаних громад. Що дає об’єднання? Громади отримали ефективніше управління та прямі зв’язки з держбюджетом, 60% податку від доходів громадян тепер залишаються на місцях. Якраз ці кошти йдуть на реконструкцію шкіл та дитсадків, ремонт доріг, будівництво водоводів, благоустрій території», – підкреслив Валентин Резніченко.
У Солонянській об’єднаній громаді гроші підуть на будівництво 2-кілометрового водоводу, ремонт житла та будинку культури, втілення енергозберігаючих проектів у шести школах.
«Стільки грошей на розвиток території ми ніколи не мали, – розповіла заступник голови Солонянської об’єднаної громади Любов Сидоренко. – Після того, як ми об’єдналися, бюджет громади збільшився майже вдев’ятеро». Створена у 2015 році Солонянська об’єднана громада згуртувала 18 населених пунктів і майже 15 тисяч мешканців.
На мапі Дніпропетровщини у 2015 році з’явилися 16 об’єднаних громад, у 2016-му – 18, з початку 2017 року – п’ять. Загалом, в області планується створити майже 90 об’єднаних територіальних громад.
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...