Нещодавно Вертіївська громада приймала голів селищних рад та ділилася своєю практикою реалізації повноважень в ОТГ. Про це йдеться на сайті Вертіївської громади.
В рамках заходу гості відвідали школу та садок громади, озеро, проїхали новими асфальтованими дорогами у с. Вертіївка. У с. Мала Кошелівка візитери побували у приміщенні сільської ради, колишньої школи, пожежного депо. Дехто з відвідувачів поділився своїми враженнями.
Гарус Сергій, голова Іванівської ОТГ: В мене є певна біла заздрість в тому, що вони раніше почали і раніше зробили багато чого. Але вони зіштовхнулися з тими проблемами, які є в нас. Не має певного алгоритму вирішення проблем і кожен виходить з того що є , по своєму. Якби в держави була чітка дорожня карта, алгоритм вирішення проблем - було б набагато краще. Хорошим проектом є розбудова інфраструктури (дороги, ставок) - це показує, що громада є громадою, адже надаються населенню певні послуги.
Cоломаха Олександр, сільський голова с. Велика Кошелівка: Позитивні враження від побаченого. Після цієї зустрічі я остаточно переконався, що потрібно дообєднуватися з Вертіївською громадою. Вже зовсім скоро розпочнемо готувати всі папери щодо офіційного входження до складу громади.
Смирнов Іван Гончарівська селищна рада, виконуючий обов’язків старости с. Скобець: Після зустрічі я зрозумів, що об’єднання відбулося не даремно, багато вже зроблено: пожежне депо – все для людей. Познайомився з вашим начальником ЖКХ і можливо буду з ним спілкуватися. Людина вже з досвідом буду звертатися до нього за допомогою. У вас акцент зроблено на озерах – це добре.
Гарус Сергій, Ріпкинський сільський голова: Я вже не вперше на таких заходах в громадах, головне те, що в людей є бажання щось зробити для населення. Добре, що кошти виділяються. Багатовекторне направлення проектів. Сподіваюся, що всі паростки проростуть.
Маслов Сергій, секретар Седнівської селищної ради: Враження позитивні, такі поїздки мають бути поштовх щодо продуктивності роботи. Багато отримав інформації про роботу в громаді, з якою поділюся в своїй селищній раді. Вразило комунальне підприємство «Альянс», я розібрався з призначенням керівника підприємства, його роботою. Зацікавило питання залучення молодих спеціалістів на роботу в громаду.
Рибак Вероніка, консультант з питань комунікації Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України: Зміни у Вертіївській громаді вражають. Ми, як консультанти Офісу реформ при Чернігівському РВ АМУ, були у цій громаді: коли вона тільки обєднувалася, коли були перші плани, коли були перші кілометри дороги та коли був закладений початок копаної водойми. І ось декілька місяців не приїджаючи сюди - сьогодні я була дуже вражена. Насправді, відчувається бажання змінювати та розвивати громаду.
Область:
Чернігівська областьГромади:
Вертіївська сільська об’єднана територіальна громада Вертіївська територіальна громадаДжерело:
«ЧЧ»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...