Відбувся перший тренінг в рамках проекту «Розвиток громадської активності у об’єднаних громадах Волині». Тренінг відбувся у ООЗ «НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» смт. Голоби. Висловлюємо вдячність в організації тренінгу проектному менеджеру Голобської об’єднаної теориторіальної громади – Франчук Юлії Володимирівні та директору школи Хом’як Наталії Вікторівні.
Даний тренінг – перший у циклі заходів в рамках вищевказаного проекту, яких усього заплановано у смт. Голоби шість. Наступні тематики тренінгів: проектний менеджмент, фандрейзинг, створення та діяльність органів самоорганізації населення, створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та навчання з адвокасі. Варто зауважити, що крім Голобської ОТГ в проекті також беруть участь ще 4 громади, а саме: Велицька, Зимнівська, Устилузька та Княгининівська об’єднані громади.
Програма тренінгу включала ряд блоків з питань створення та діяльності громадських організацій, як інститутів громадянського суспільства за допомогою яких можна вирішувати ряд важливих проблем громади. Так, більшість учасників у своїх анкетах вказали, що найбільше у контексті створення та діяльності громадських організацій, їх цікавить освітній та культурний напрямок. Більшість з учасників прагнуть розвитку та впровадження інновацій у сфері неформальної освіти та організації культурного дозвілля для дітей та молоді. Як мінімум три особи вже сьогодні реально замислюються над створенням громадських організацій у смт. Голоби. Тренери та експерти проекту надаватимуть усіляку допомогу у створенні та функціонуванні таких організацій.
Так, варто нагадати, що у рамках проекту діє Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах, у якому на постійній основі надаватимуться консультації зацікавленим особам та постійний супровід у створенні та розвитку як інституцій громадянського суспільства, так і у інших питаннях розвитку об’єднаних громад. Адреса Центру: м. Луцьк, вул. Глушець, 49, офіс 449. Телефон: (0332) 78-59-65. Також можна задавати свої питання в онлайн режимі на сторінці Центру у мережі Facebook: «Центр підтримки громадської активності в об’єднаних громадах – Волинь».
Надзвичайно вдячні також отцю Ніфонту за його активну позицію в межах тренінгу та у житті об’єднаної громади. Отець Ніфонт – один з реальних лідерів громади, який завжди має масу цікавих та соціально корисних ідей та ініціатив, прагне допомагати дітям, молоді, сім’ям, які опиняються у складних обставинах.
Область:
Волинська областьГромади:
Голобська селищна об’єднана територіальна громада Голобська територіальна громадаДжерело:
«lac.org»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...