Новостворена Радивилівська об’єднана територіальна громада, яку цьогоріч за результатом виборів очолив Микола Карапетян і яка, крім міста Радивилова, включає населені пункти колишніх Башарівської, Дружбівської, Немирівської і Підзамчівської сільських рад, активно розгортає не тільки внутрішню, але й зовнішню діяльність. Зокрема, налагодила співпрацю з Красноставським повітом, що в Люблінському воєводстві Республіки Польща.
Голова Радивилівської об’єднаної громади Микола Карапетян та староста повітової адміністрації у Красноставі Януш Шпак (на знімку) підписали договір про співробітництво між обома сторонами у сферах освіти, культури, медицини, туризму, господарських відносин. Обидва говорили про те, що шлях України до євроінтеграції буде набагато простішим та комфортнішим, якщо взаємодія налагоджуватиметься не тільки на рівні Києва та Брюсселя і столицями країн-членів ЄС, але й на місцевому, де українців та поляків об’єднують давні та добрі традиції взаємодії. До речі, Радивилівська лікарня отримала від польської сторони сучасний медичний апарат.
Область:
Рівненська областьГромади:
Радивилівська міська об’єднана територіальна громада Радивилівська територіальна громадаДжерело:
«Голос України»
Поділитися новиною:
26 липня 2024
Алгоритм дій ОМС/ВАНП у разі пошкодження чи...
Проєкт SOERA (Діяльність у рамках реформи державних підприємств України) ділиться матеріалами вебінару «Алгоритм дій...
26 липня 2024
Проєктна діяльність освітян: можливості, виклики та історії успіху
Проєктна діяльність освітян: можливості,...
Учасники інформаційної сесії від Програми "U-LEAD з Європою" дізналися, як проєктна діяльність впливає на життя школи...
26 липня 2024
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
Вакансія! Спеціаліст(ка) з комунікацій
SALAR International оголошує вакансію «Спеціаліст(ка) з комунікацій» у Програму підтримки реформ децентралізації та...
26 липня 2024
Конятинська громада: коли проєкти стають ресурсом для розвитку
Конятинська громада: коли проєкти стають...
Проєктний підхід — не джин з лампи. Але за умови системної роботи він може зробити чимало чудес. Це доводить досвід...