112 громад та 12 великих міст повністю завершили верифікацію вулиць в Єдиному державному реєстрі адрес (ЄДРА). Від початку роботи зі створення та ЄДРА по всій країні вже верифіковано 25% вулиць.
Верифікація вулиць – це перший етап наповнення реєстру, роботу над яким було запущено влітку цього року. Верифікувати дані мають всі громади, крім тих, які знаходяться у зоні бойових дій чи на тимчасово окупованих територіях.
Суми, Вінниця, Черкаси, Івано-Франківськ, Конотоп, Тернопіль, Полтава, Рівне, Камʼянець-Подільський, Чернівці, Запоріжжя та Бровари вже повністю завершили верифікацію. Найбільш активні громади — Львівської, Вінницької, Київської, Дніпропетровської та Полтавської областей.
Всі міста та громади, які повністю завершили верифікацію вулиць, перейшли до наступного кроку - верифікації номерів будівель по кожній вулиці.
Єдиний державний реєстр адрес (ЄДРА) запроваджується для систематизації адресної інформації та створення єдиного, повного, актуального джерела адресних даних. ЄДРА має стати одним з базових реєстрів країни та істотно поліпшити обмін даними між інформаційними системами, сприяючи зменшенню помилок в адресах, протидії шахрайству щодо прав власності на нерухомість та спрощенню надання соціальних послуг.
На місцевому рівні запровадження ЄДРА призведе до кращого адміністрування податків на нерухомість завдяки підвищенню якості інформації, а відтак – наповненню локальних бюджетів.
Створення Єдиного державного реєстру адрес реалізується у співпраці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України й Міністерства цифрової трансформації України за сприяння проєкту «Підтримка цифрової трансформації», що фінансується USAID та UK Dev. Партнер проєкту — Фонд Східна Європа.
Теги:
Джерело:
Міністерство розвитку громад та територій України
22 січня 2025
Субвенція для професійного розвитку вчителів НУШ: ключові деталі
Субвенція для професійного розвитку вчителів...
У 2025 році на підвищення кваліфікації вчителів «Нової української школи» виділили 150 млн грн....
22 січня 2025
Політика згуртованості ЄС після 2027 року: що пропонує Польща і чому це важливо для України
Політика згуртованості ЄС після 2027 року: що...
З 1 січня по 30 червня 2025 року Польща головує в Раді Європейського Союзу. Одним із ключових пріоритетів польського...
21 січня 2025
У Черкасах обговорили реформу старшої школи: створення мережі академічних ліцеїв
У Черкасах обговорили реформу старшої школи:...
17 січня в Черкасах відбулося громадське обговорення реформи старшої школи. У заході взяли участь представники...
21 січня 2025
Молодь з прифронтових територій та малих міст і...
Громадська організація uBoost, за підтримки фонду Razom, запускає безкоштовну освітню програму «Створюй тут!» для...