Відбудова та стійкість українських міст — це не тільки про відновлення інфраструктури, а й про створення безпечного, енергоефективного майбутнього. Ukrainian Resilience Week, що пройде з 30 вересня по 4 жовтня у Львові, надасть унікальну можливість всім охочим дізнатись, як можна адаптувати міста до викликів війни і зробити їх стійкими до майбутніх загроз. Запрошуємо долучитися до публічних подій, де обговорюватимуть найкращі світові практики та інновації для зміцнення наших громад.
Уся програма доступна на сайті, а нижче ви знайдете перелік відкритих онлайн подій у Zoom та офлайн заходів у Львові, до яких можуть доєднатися всі охочі:
1. Стійкі міста України: Підтримка громад у плануванні розвитку
Формат: Онлайн в Zoom
Дата: 30 вересня
Під час цього заходу ви дізнаєтесь про інтеграцію теоретичних підходів і практичних інструментів у процеси відновлення українських міст. Експерти GIZ представлять інноваційні рішення для стійкого розвитку, а українські громади поділяться своїми реальними викликами та досвідом.
2. Міська стійкість та інновації: Трансформація міст для сталого майбутнього
Формат: Онлайн в Zoom
Дата: 1 жовтня
Захід об'єднає представників європейських міст, таких як Прага і Базель, щоб поділитись досвідом впровадження рішень для міської стійкості та безпеки. Міста України зможуть взяти участь в обговоренні та отримати корисні інсайти для трансформації своїх громад.
3. Локальний зелений курс ЄС для українських міст: презентація дорожньої карти
Формат: Онлайн в Zoom
Дата: 2 жовтня
Представники 19 українських громад поділяться своїм досвідом у розробці Місцевих зелених угод, що стосуються енергетичної стійкості, сталого будівництва та економічного відновлення. Учасники отримають рекомендації щодо доступу до фінансування та розвитку партнерства з приватним сектором.
4. Протидія дезінформації в енергетичному секторі
Локація: Велика Сесійна Зала, Львівська міська рада., пл. Ринок, 1, м. Львів
Дата: 3 жовтня
На заході презентують дослідження про те, як дезінформація впливає на енергетичну безпеку України. Учасники дізнаються про основні методи протидії інформаційним загрозам та зможуть ознайомитися з конкретними інструментами, які можна застосувати на місцевому рівні.
5. Сонце і вітер — крапля в морі? Потенціал сонячної та вітрової енергетики
Локація: Jam Factory Art Center, Богдана Хмельницького, 124, м. Львів
Дата: 4 жовтня
Грінпіс презентує дослідження про можливості розвитку відновлюваної енергетики в Україні. Ви дізнаєтесь про потенціал сонячних та вітрових установок, їхній вплив на енергетичну незалежність і кліматичну стійкість країни.
6. Палити чи не палити? Можливості та ризики термічної обробки відходів
Локація: Jam Factory Art Center, Богдана Хмельницького, 124, м. Львів
Дата: 4 жовтня
Експерти обговорять доцільність термічної обробки відходів у міських умовах, її екологічні та економічні наслідки, а також можливості впровадження такої практики в українських містах. Учасники зможуть оцінити ризики й переваги, а також ознайомитися з альтернативними методами поводження з відходами.
7. Озеленення громад, вразливих до змін клімату
Локація: Управління екології та природних ресурсів Департаменту природних ресурсів, будівництва та розвитку громад Львівської міської ради, вулиця Гуцульська, 9 поверх 1
Дата: 4 жовтня
Експерти представлять природоорієнтовані рішення, які можуть знизити вплив кліматичних змін на українські міста. Ви дізнаєтесь про інструменти озеленення, що сприяють збереженню природного середовища та покращенню якості життя в громадах.
Долучайтесь до цих подій, щоб сприяти відновленню та розвитку своїх міст у складні часи! Реєстрація та деталі програми на сайті: https://urw.com.ua/
Акредитація ЗМІ: https://forms.gle/CDDNhe5kmJGZ5FQE6
Контакти:
КУ Інститут міста,
city.institute.lviv@gmail.com
Ukrainian Resilience Week — це подія, що об'єднує зусилля українських міст, бізнесу, дослідницьких установ та експертів для посилення стійкості громад. Захід відбудеться у Львові з 30 вересня по 4 жовтня і присвячений питанням адаптації місцевих громад до викликів війни та змін клімату.
В рамках Ukrainian Resilience Week: Тиждень стійкості українських міст під єдиним брендом об'єдналась низка ключових галузевих подій. Упродовж п’яти днів у Львові відбудуться такі заходи, як IX Lviv Eco Forum, Heat Energy Forum, Форум "Фінансова стійкість та економічний розвиток громад", IX Lviv Eco Forum: Управління відходами, та XV Всеукраїнський Форум ОСББ.
Подія відбувається за підтримки Проекту «Посилення стійкості міст в Україні», що є частиною Допомоги Перехідного Періоду Уряду Німеччини за дорученням Федерального Міністерства Економічного Співробітництва та Розвитку Німеччини (BMZ).
30 грудня 2024
Міжмуніципальне співробітництво в 2024 році: чому нас навчив десятирічний досвід
Міжмуніципальне співробітництво в 2024 році:...
Міжмуніципальне співробітництво як інструмент взаємодії між громадами давно зарекомендувало себе у світі як...
30 грудня 2024
80% капітальних видатків – на безпечні...
Авторка: Марія Булейко (Марковська) «До того, як розпочалося повномасштабне вторгнення, усі ми не розуміли,...
27 грудня 2024
15 індустріальним паркам виділено 1,1 млрд грн державного стимулювання у 2024 році
15 індустріальним паркам виділено 1,1 млрд грн...
У 2024 році 15 індустріальним паркам виділили 1,128 млрд грн державної підтримки. Це дозволяє реалізувати 34 проєкти...
27 грудня 2024
Затверджено 95% місцевих бюджетів
Затверджено 95% місцевих бюджетів
Станом на 26 грудня 2024 року, за інформацією Мінфіна, затверджено 1520 місцевих бюджетів, що становить 95% від їх...