В Острозькій академії відбулася презентація Концепції моніторингу якості надання послуг ЦНАПами в об’єднаних територіальних громадах

Відкрите засідання робочої групи Ресурсного центру зі сталого розвитку Національного університету «Острозька академія» та Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ» з презентації нового спільного напрямку діяльності відбулося 18 березня.

Під час заходу координатор Рівненського обласного ресурсного центру розвитку громад Ольга Кашевська представила новий напрям роботи Проекту «Центри надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах», а керівник Ресурсного центру зі сталого розвитку Олена Шершньова презентувала Концепцію моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах (на приладі Миляцької).

«У межах нового напряму роботи Проекту „Центри надання адміністративних послуг в ОТГ“ в Україні було відібрано дві — це Миляцька сільська об’єднана територіальна громада у Рівненській області та Шумська міська об’єднана територіальна громада у Тернопільській області, в яких створюватимуться ЦНАПи. Для того, щоб забезпечити якісне надання адміністративних послуг слід здійснювати моніторинг громадської думки щодо очікувань та бачення громадою діяльності ЦНАПу, а в подальшому — щодо роботи новостворених Центрів надання адміністративних послуг. Презентована сьогодні методологія є важливою для комплексного дослідження та включає 4 основні фази. Вона розроблена науковцями, а для здобуття практичних комунікаційних та аналітичних компетенцій з реалізації моніторингу долучатимуться студенти університету», - розповідає Олена Шершньова.

Тісна співпраця Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду- ІІІ» з Острозькою академією — показник того, що спільна діяльність дозволяє виробляти якісний інтелектуальний продукт. Відтак, реалізація пілотного моніторингу якості надання послуг Центрами надання адміністративних послуг в Миляцькій об’єднаній територіальній громаді — приклад втілення теоретичних знань у практичну площину.

Область:

Рівненська область

Джерело:

Сайт Острозької академії

Читайте також:

05 травня 2025

Всеукраїнська Асоціація ОТГ працює над інституційним розвитком за підтримки Програми Polaris

Всеукраїнська Асоціація ОТГ працює над...

30 квітня 2025 року Програма Polaris провела семінар «Забезпечення довгострокового демократичного лідерства» для...

05 травня 2025

Уряд розподілив 540 млн грн субвенції на оновлення майстерень, енергоефективність та інклюзивність у закладах освіти

Уряд розподілив 540 млн грн субвенції на...

2 травня Уряд ухвалив розпорядження щодо розподілу обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на...

05 травня 2025

У Подільській громаді на Одещині відремонтували й обладнали укриття в школі. Як і що робили

У Подільській громаді на Одещині відремонтували...

Авторка: Марія Булейко (Марковська) «На початку великої війни, у 2022 році, ми, як, мабуть, і всі, не були...

05 травня 2025

Як статус «Місто Нуль Відходів» може покращити життя громади. Пояснюємо переваги європейської відзнаки

Як статус «Місто Нуль Відходів» може покращити...

В Україні триває реформа екологічного законодавства. Наша нормативна база повинна відповідати вимогам Євросоюзу, над...